Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671161 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 17:25
nu apmēram no tās sērijas...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

05/01/2015 17:28
Un, kur nāriņa ir aizpeldējusi? :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/01/2015 17:43
Ja vāvere šķauda, klepo vai šņaukājas, tad ir apakšējo elpceļu infekcija kā likts.
0 0
05/01/2015 17:44
... tu saki ... iesnas???
0 0
05/01/2015 17:46
Nu i diagnozes...
0 0
05/01/2015 17:56
francu..
0 0
05/01/2015 17:58
tpu tpu tpu ... un pie koka arī pieklaudzini 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 18:00
ko jūs te par slimībām vien...
/ienāk ar kadiķu kvēpekli... slimība ārā..veselība iekšā... apaļš kā pūpols, vesels kā rutks...
drīz tak Lieldienas!!
0 0
05/01/2015 18:01
nu ja varēs olas krāsot ripināt
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/01/2015 18:05
Tā... nu mana žubīte atkal uz strīpas un kā rādās Emīlikai ar žubīte gatava viņu vizināt...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 20:29
gribēju uzrakstīt par to vaniļas seksu, bet es jau nevaru... MK..MK..
Faktiski VP jau pareizi pateica-par vaniļu sadomazohisti sauc tradicionālu, parastu seksu - bez pakļaušanas, dominēšanas, pēršanas utml. darbībām... vienalga kādā pozā arī cilvēkus, kuri piekopj parasto seksu.
0 0
05/01/2015 20:30
Ak vai, man patīk tradīcijas un garšo vaniļas mērce.
0 0
05/01/2015 20:30
ja tā tad man tas patik )
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 20:33
oi, vaniļas mērce.. kā Afis saka, ar to jau var pat 96 lpp kladi apēst..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 20:34
Es vispār iru pēc vaniļas kā traka..Man patīk krēmi, dušas želejas, ķermeņa sviesti, visskautkas ko ziest virsū ar vaniļas smaržu..Un ēst saldos ar vaniļas garšu... Ui, ģībstu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 20:35
man ar patīk... tagad man svece ar vaniļas aromātu deg..
0 0
05/01/2015 20:37
vot krēmi (needamie) gan man nepatik..tikai kūkas, saldajos..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 20:37
Novertēju vaniļas mērci, kura no īstas vaniļas pāksts ir gatavota, ne tikai no vaniļas cukura... (uh, siekalas satecēja mutē, parunāt vairs nevaru)
0 0
05/01/2015 20:39
a man tagad gribas tauku maizi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

05/01/2015 20:41
"žubīte"... nezini, ko tā dēvē? :))))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas