Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7480

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671171 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 21:26
..jāāā..18 zobi, tā ir mūsu nākotne
0 0
05/01/2015 21:27
Nu bet dzivo, kas Tev maisa, man nakotne tapat pienaks, a vot pagatne neatgriezisies.
0 0
05/01/2015 21:28
Annika, kadam nakotne, a citiem ta jau tagadne.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 21:30
Eh, laikam jeiet pie grāmatas..Gribas vellu padzit, bet Valets velk tik uz sentimentu..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 21:33
Valetam vnk pēcatgriešanās depresija..zinu-mani meitai ar vienmēr uznāk..pēc ciemošanās mājās... zvana un skaipā raud
0 0
05/01/2015 21:35
Nepravda eto, mani pecatgriesanas sentimenti nemoka.
0 0
05/01/2015 21:36
... bet 18mit, es gribu atpakalj.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

05/01/2015 21:38
Zaļais salatjiks... :-D
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2015 21:44
Nu, kas politbirojā jauns?
0 0
05/01/2015 21:48
Oi ku garšīgs rafaello gadījās pa rokai...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/01/2015 21:57
Garšas pastiprinātājs E692 (?) - un jūsu rafaello kļūs īpašs! :-)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

05/01/2015 22:07
ube... vai garšo rafaello?
Tad jābrauc pie manis ciemos.Man te iekrājies:)))
0 0
05/01/2015 22:09
Garšo gan un man jau ar iedāvināts uz svētkiem...
0 0
05/01/2015 22:12
ja precīzāk, tad E 961, laikam bija tas visniknākais garšas pastiprinātājs, ko pie mums vairs pielietot izstrādājumos nedrīkst.
0 0
06/01/2015 07:14
Ir lietas, no kā grūti atteikties, kaut zini, ka kaitīgas.
0 0
06/01/2015 08:15
Visas foršās lietas esot vai nu kaitīgas, vai padarot resnu.
Otrais punkts mani absolūti neinteresē.
Bet pirmais vēl mazāk ... un tas tiešām priecē 
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/01/2015 08:37
Mums te, blakus firmā, agrāk viens vjetnamietis strādāja (palīdzēja vietējiem preci no Vjetnamas šurp dzenāt). Nezinu, cik taisnības, bet šie stāstījuši, ka viņš bez sirdsapziņas pārmetumiem - cepuši gaļu, - puisis pārkaisa ar kkādu baltu pulverīti. Mūsējie jautā - kas tas tāds, - šis atbild - garšas pastiprinātājs esot. Gaļa it kā tiešām ļoti garšīga esot likusies. Man pat sajēgas nav, kur tādu var dabūt, bet zēns no austrumiem - bez problēmām - izskatās, ka bezmaz’ somā līdzi nēsā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

06/01/2015 09:02
Laba gaļa tāpat ir garšīga, kam vēl garšas pastiprinātāju vajag?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

06/01/2015 09:42
A, es tagad zinu kāpēc šeit vajadzīgas melnās kastes. 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 09:44
kāpēc, sonic?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas