Mums te, blakus firmā, agrāk viens vjetnamietis strādāja (palīdzēja vietējiem preci no Vjetnamas šurp dzenāt). Nezinu, cik taisnības, bet šie stāstījuši, ka viņš bez sirdsapziņas pārmetumiem - cepuši gaļu, - puisis pārkaisa ar kkādu baltu pulverīti. Mūsējie jautā - kas tas tāds, - šis atbild - garšas pastiprinātājs esot. Gaļa it kā tiešām ļoti garšīga esot likusies. Man pat sajēgas nav, kur tādu var dabūt, bet zēns no austrumiem - bez problēmām - izskatās, ka bezmaz’ somā līdzi nēsā.
0
0