Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671175 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 12:54
..var jau var, bet man gan labāk patīk pūpoli, vai izplaucēti bērzu zari!..ar tādām smaržīgām, drusku lipīgām lapiņām
0 0
06/01/2015 12:54
nu jā oilņas zaros tas ir skaisti..
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

06/01/2015 13:04
Mur... bet vēl skaistāk ir viena kārtīga Ajūrvērdas masāža... mans balģeet... sveicināti tautieši!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 13:22
Ixxis tomēr tika pie baudas!! ar to arī apsveicu!
0 0
06/01/2015 13:34
Sapratu, ka jo mazāk egļu, jo mazāk problēmu - citādi ej nu saproti, kad jamo ’jāved pastaigāties’
0 0
06/01/2015 15:45
beidzot nopirku kontu, jo ko tad nu iesāktu bez miļās tautas.lv..
japameiģina, ko tad te vēl jaunu piedāvā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

06/01/2015 15:46
Nu ja, pēc zilajiem burtiem jau var pateikt, ka ir noticis kas īpašs:)))
0 0
06/01/2015 15:51
ehe.. var ari zaļus  un lillā
0 0
06/01/2015 16:02
neaizmirsti par rozā
0 0
06/01/2015 16:04
Te kā varavīksnē...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 9

06/01/2015 16:05
jaa, jaa :D
0 0
06/01/2015 16:07
nu ja. tūlīt arī uzvilksim varavīksnes karogu un rīkosim praidu tautiskās noskaņās
0 0
06/01/2015 16:11
nu sačakarēta galigi tā varavisne..
0 0
06/01/2015 16:14
staaarp citu ... kur ir vara-viksne? viņai tā kā pienāktos to karogu nest ...
0 0
06/01/2015 16:15
Un šampi uzsaukt... (varavīksne, zvaigznes diena - pa debesīm vien, pa debesīm vien)
0 0
06/01/2015 16:16
ģelo govoriš, Ube ...
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

06/01/2015 16:17
hellouu!
0 0
06/01/2015 16:18
vilku piemin, vilks (tfu ... samisējās ... varaviksne tak) klāt
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

06/01/2015 16:18
nomainīšos par mušmiri!!
0 0
06/01/2015 16:19
Iemeslu vienmēr var atrast feinam pasākumam
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas