Epriel, tas onka pa ziemu Rīgā, tik pa reizei atbrauc, māju aplūkot, vai nav kas noticis.
00
06/01/2015 20:49
Par visu- ceļa malā pie noliktavām lielais grādīzeris rādīja bez piecām min astoņos mīnus 13 grādus ... par neko- nu es ar pie mājas.ko ēst šodien dosiet?
par grādusiem neuztraucas tie, kas dzīvokļos, vai kam automātiskā apkure!... man ir jāuztraucas, jo tikko kārtīgi neizkurināšu, aizsals trubas..un čau, rasma!
00
06/01/2015 21:15
zini, tedra, vienkārši ir auksti. un mums cilvēkiem salst
Es te maiciņā, šortos un bez cimdiem:) Man laba apkure. bljauri, tad jau Tu arī vecs onka. Cik atceros jauni cilvēki pa nakti nestaigā darīdami to, ko minēji. Prostata.
00
06/01/2015 21:28
nē, bļaurīt, mums vecajām asinsrite ir lēnāka9man noteikti lēnāka), nav tādas aktivitātes, kas to asinsriti varētu pasteidzināt. lai siltums aizskrien līdz pat pirkstu galiņiem.adot zeķi, pirksti paliek ledusauksti