Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671199 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 18:40
..nav jau kam regulēt... un es tagad šitādos ekstrēmos apstākļos netaisos eksperimentēt, ka tiešām neaizlidoju uz Marsu!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 18:41
starp citu-ārā jau -18 rāda.
0 0
06/01/2015 18:43
Normāli, mēs tak nedzīvojam dienvidos...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/01/2015 18:44
Sol, tev tak onka kaimiņos:-P ja ne tad būs Vāveris jāsūta :-P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 19:03
Epriel, tas onka pa ziemu Rīgā, tik pa reizei atbrauc, māju aplūkot, vai nav kas noticis.
0 0
06/01/2015 20:49
Par visu- ceļa malā pie noliktavām lielais grādīzeris rādīja bez piecām min astoņos mīnus 13 grādus ... par neko- nu es ar pie mājas.ko ēst šodien dosiet?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 21:03
Jūs par tiem -13 runājat kā par -37. Iepriekšējā bija tāda temperatūra un visi sveiki un veseli. Ziema, ziema..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 21:05
par grādusiem neuztraucas tie, kas dzīvokļos, vai kam automātiskā apkure!... man ir jāuztraucas, jo tikko kārtīgi neizkurināšu, aizsals trubas..un čau, rasma!
0 0
06/01/2015 21:15
zini, tedra, vienkārši ir auksti. un mums cilvēkiem salst
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 21:16
Jā, es ar saviem radiatoriem esmu šokolādē, tik tas cipars rēķinā sajūsmu neizraisa:)
0 0
06/01/2015 21:16
man ir auksti.. it ka jau kurina, bet sajūta, ka tas aukstums visur lien iekšā,
0 0
06/01/2015 21:21
jums vecajām ar asinsriti viss kārtībā??
0 0
06/01/2015 21:22
bjauri, man tā visu dzivi..vecums te njepričom..gribu +30 nu labi +25
0 0
06/01/2015 21:23
karstvīniņs un kāds vecis pie sāniem jums būtu pašā laikā, bet nu jūs jau pašas gudrākas... pietiks ar termoforu.
0 0
06/01/2015 21:25
es pat uzvilku cimdus.. tik traki ir
0 0
06/01/2015 21:25
nu 25 kā minimums. vajag tā lai naktī mierīgi var ar pliku kuli izkāpt no gultas un aiziet pamīst.
0 0
06/01/2015 21:26
jāprasa vai jums visi ir mājās??:)
0 0
06/01/2015 21:27
kam???jums
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 21:28
Es te maiciņā, šortos un bez cimdiem:) Man laba apkure.
bljauri, tad jau Tu arī vecs onka. Cik atceros jauni cilvēki pa nakti nestaigā darīdami to, ko minēji. Prostata.
0 0
06/01/2015 21:28
nē, bļaurīt, mums vecajām asinsrite ir lēnāka9man noteikti lēnāka), nav tādas aktivitātes, kas to asinsriti varētu pasteidzināt. lai siltums aizskrien līdz pat pirkstu galiņiem.adot zeķi, pirksti paliek ledusauksti
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas