Un vispār - šķiet, ka mani šeit vēlas padarīt līdzīgu noskūtai vāverei, kam divreiz pa durvīm jāienāk, lai to kāds pamanītu
Sole, bet Tavos vārdos ir arī zināma taisnība - nebūt ne vienmēr izģērbjoties ir domas par gulēt iešanu (nejaukt ar
gulēt likšanos!)