Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7600

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671330 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 11:01
Meitenes, nebļaustās, V-plēsis šodien niknS, gribēs saplēst  jūsu vāveres..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 11:02
pabarot vajag, tad paliks mierīgs!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 11:27
A viņam esot vāveru diēta... Soliju padziedāt, bet man kaučkā kakls ir ciet, nevaru... Meitenes, padziediet kāda jamam, lai tas zvērs aizmieg...
0 0
07/01/2015 11:43
O jā ... šamā diēta izklausās baudāma būt

... solīt sola bet nedeva ... kautkātā?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

07/01/2015 11:51
VP, būsi šlanks.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 12:12
kur nu vēl šlankāks!!... tur jau tā-kad izģērbjas-nav kam vairs gulēt iet!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

07/01/2015 12:15
Sol, nesaki viss, var arī šlankāku pataisīt pie vajadzības.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 12:28
Sole,    Nolasīji kā no Bībeles...
Bet nu jau cerams zvērs pie miera gājis...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 13:47
Friina, tad jau vairs i ieraudzīt nevarēs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 13:49
klusums te šodien, visi baigi strādā, vai -izliekas, ka strādā!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 14:02
Nu jā, es jau ar, ieskatos un tukš...
0 0
07/01/2015 14:38
Es strādāju... bet, ja kaut ko vajag pateikt šeit, varu pateikt!
0 0
07/01/2015 14:41
toč nav laika
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 14:45
Veiksmi mūsu čaklajām meitenēm.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

07/01/2015 15:05
Darbs, darbsundarbs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 15:10
Varu rakt, un varu nerakt..bet vispār -jā, jāstrādā...
0 0
07/01/2015 15:39
Ixi, pat neceri, zvērs nekad nav pie miera
Tik dažu reizi ar kko aizņemts ... kad ar darbiem ...  kad ar nedarbiem ...  
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 15:46

  • Darbi un nedarbi ir laba lieta, kas ir vajadziigs, tas ir vajadziigs.     Viens ir otra papildinājums.

0 0
07/01/2015 15:58
Un vispār  - šķiet, ka mani šeit vēlas padarīt līdzīgu noskūtai vāverei, kam divreiz pa durvīm jāienāk, lai to kāds pamanītu

Sole, bet Tavos vārdos ir arī zināma taisnība - nebūt ne vienmēr izģērbjoties ir domas par gulēt iešanu (nejaukt ar gulēt likšanos!)
0 0
07/01/2015 16:00
Gulēt iet likties
Iet likties gulēt
Likties gulēt iet... (samežģījos)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas