Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7660

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671208 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
07/01/2015 22:32
... šamējo Homsu (jauno krievu) noskatījos jau vismaz pirms gada - interesants risinājums.., bet nekāda salīdzinājuma ar ’padomjlaiku’ vareno seriālu..., ne jau velti arī paši angļi atzinuši Ļivanovu par visu laiku vislabāko ekranizēto Serloku Holmsu!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 22:36
Afi, čauuuu, sen neredzēts!
0 0
07/01/2015 22:42
Es arī sen nav še parādījies..,
nu jau vismaz 4-5 dienas..,
re ko dara laicigi nepadarīti darbi!
Bučas Solei!!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 22:49
Nu jā, es jau ar gribēju teikt... kādi ļauži modušies!!!
0 0
07/01/2015 22:58
Bojarskis tur vecs un smuks
0 0
07/01/2015 23:04
Bojarskis vienmēr ir fascinējošs(manuprāt), laikam jau vēl no ’skolaslaika’ d’Artanjana...
0 0
07/01/2015 23:05
Ixxi..., ik pa brīdim mostās arī Etna(ir tāds vulkāns)..., a ko, es vai sliktāks, arī jāmostās šajā gadā!
0 0
07/01/2015 23:29
Fraise, vai tad nelaikis nebij Holmsa atveidotajs?
0 0
07/01/2015 23:44
... ne Holmsa, bet Vatsona atveidotājs jau daži gadi,
kā ’’pa tiešo runājās’’ ar šī brīnišķīgā sacerējuma autoru...
0 0
07/01/2015 23:46
Pag, es so jauno Serloku neesmu redzejis, vai tad Panins atveidoja Vatsonu?
0 0
08/01/2015 00:16
Paņins bija Vatsons, Bojarskis - Lestreids... un tas  kurš’ ’Veras šoferis’’ - Holmss!!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

08/01/2015 08:11
Labrīt, vietējiem holmsiem un vatsoniem!!! Veiksmīgu dienu!
0 0
08/01/2015 08:21
Pareiz, pareiz.., veiksmīgu dienu, bet nu es prom uz darbu!
0 0
08/01/2015 08:52
Kas par Veras soferi? Bus jalien kada saita pacolet ta filma. Man jau skiet, ka Paninam, Vatsona loma nepiestav, bet nu japacole filma, tad jau redzes.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

08/01/2015 09:14
Vēl jau arī Elizabete nav rāadijusies... vienā vietā gan vinu maniju, bet tas bija kā mirkļa uzplaiksnijums..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

08/01/2015 09:15
Ak jā, labrīt, tautieši(tā klusu un čukstus, lai nemodinātu visādus šādus tādus zvērus)
0 0
08/01/2015 09:21
Labrīt!
Oijjj, cik Dolce toleranta šorīt ...
0 0
08/01/2015 09:25
LABRĪT! Es gan  ar kāju atsperu durvis un nobļaujos, lai guļavas lien no pēļiem ārā!  Nav ko krākt tik ilgi darbdienas rītā!
0 0
08/01/2015 09:33
Uzprasies, ja?
0 0
08/01/2015 09:36
 Vnk esmu nejauka, ja mani vardarbīgi pamodināja tik agri, tad nevaru vienaldzīgi noskatīties, kā citi krāc 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas