... šamējo Homsu (jauno krievu) noskatījos jau vismaz pirms gada - interesants risinājums.., bet nekāda salīdzinājuma ar ’padomjlaiku’ vareno seriālu..., ne jau velti arī paši angļi atzinuši Ļivanovu par visu laiku vislabāko ekranizēto Serloku Holmsu!
Labrīt, vietējiem holmsiem un vatsoniem!!! Veiksmīgu dienu!
00
08/01/2015 08:21
Pareiz, pareiz.., veiksmīgu dienu, bet nu es prom uz darbu!
00
08/01/2015 08:52
Kas par Veras soferi? Bus jalien kada saita pacolet ta filma. Man jau skiet, ka Paninam, Vatsona loma nepiestav, bet nu japacole filma, tad jau redzes.