Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671215 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
08/01/2015 19:55
epriels apēda divas desmaizes)))
0 0
08/01/2015 19:55
pa virsu sekoja speķāda..nu vsjo.tagad miers
0 0
08/01/2015 19:56
Es apēdu siera maizi )).
0 0
08/01/2015 19:59
speķāda... nez, kurt pats speķis palicis?_
0 0
08/01/2015 19:59
ta jau pienene uz diēeeeetas)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

08/01/2015 20:00
sierā ir pulka kaloriju
0 0
08/01/2015 20:01
..a, man gribas bundžu Tūristu brokastis... vai kādu citu sautētas gaļas konservu... un tā izēst, bez maizes, tā pa pliko... nu, šoreiz, nevis es pa pliko, bet gaļa)))
0 0
08/01/2015 20:02
liz, nu salīdzini ankša biezo speķādu ar pienenes plāni, plāno mazkaloriju siera šķēlīti 4x4cm
0 0
08/01/2015 20:03
no kāda ’’kaut kā’’ neatteiktos.
0 0
08/01/2015 20:04
no siera silti nebūs ..jāed kaut kas no speķa ..zilites ari tā dara
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

08/01/2015 20:05
Jāiet skatīt vai tas alnis naledusskapja nav pazudis!
0 0
08/01/2015 20:07
zīlīte atradusies)))))))..pūciņa gaisīgā))))... (vecā bulka)beeee
0 0
08/01/2015 20:08
epriels ragus ledusskapī glabā... arī variants))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

08/01/2015 20:09
Elizabet, konservus vai zinies... :-P
0 0
08/01/2015 20:09
e-Betij, i kur tad Tu tā iekonspirējies?  

... ankša biezo speķādu...

  i kāpēc man šķiet, ka no Ankša šitā var arī norauties?    
0 0
08/01/2015 20:10
kamēr vīrietis var pacelt un NEST tikmēr pūciņa, jā beee
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

08/01/2015 20:13
Elizabete pa nedēļu galīgi nešpetna palikusi:-D
0 0
08/01/2015 20:13
kaut ko saldu bet tai pat laikā spirdzinošu gribas.
0 0
08/01/2015 20:13
Ozverela.

(Betija)
0 0
08/01/2015 20:18
funktierē uz kādu ... plēsi, ... lauzi, ... grauzi... lai nomaina niku?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas