..a, man gribas bundžu Tūristu brokastis... vai kādu citu sautētas gaļas konservu... un tā izēst, bez maizes, tā pa pliko... nu, šoreiz, nevis es pa pliko, bet gaļa)))
00
08/01/2015 20:02
liz, nu salīdzini ankša biezo speķādu ar pienenes plāni, plāno mazkaloriju siera šķēlīti 4x4cm
00
08/01/2015 20:03
no kāda ’’kaut kā’’ neatteiktos.
00
08/01/2015 20:04
no siera silti nebūs ..jāed kaut kas no speķa ..zilites ari tā dara