Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 7800
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671217 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
388
389
390
391
392
393
394
...
1327
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
08/01/2015 20:38
>dolčevita
Arī šmigo??
0
0
08/01/2015 20:39
..no vidus uz augšu?... sol, netraucē, bargā kundz)
0
0
08/01/2015 20:40
a kāpēc gribi niku mainīt? varbūt labāķ un vienkāršāk- nokrāso matus cita krāsā? arī pārmaiņas.
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
08/01/2015 20:41
Man takš vēl ir foins nazis ar ko faršu var saklapēt... Pastus Elizabetes virzienā.:-D
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
08/01/2015 20:41
>elizabete
es tev tāpat pretī - god` vārc - nenošēlosi!!
0
0
08/01/2015 20:42
rubļennoje mjaso...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
08/01/2015 20:42
Sāk apdomāt padomus, kā labāk vecu gaļu pagatavot... Elizbetei noderētu...
0
0
08/01/2015 20:43
krot, mēs te tevi nozūmēt gribam, nevis tu mani nāvē dzīsi...
0
0
08/01/2015 20:43
vajag daudz stipras marinades
0
0
08/01/2015 20:43
dolč, 24 stundas etiķūdeni... var ar ilgāk..
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
08/01/2015 20:44
nezāles smejas
0
0
08/01/2015 20:50
var ari pamatigi iesālit
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
08/01/2015 20:52
Vecu jāliek katlā un jāvāra 3 dienas.:-D
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/01/2015 20:53
a nafig tādu vispār ēst, atdo suņam un miers!
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
08/01/2015 20:54
>eprieli
tikai neizmet recepti, - tev pašai drīz noderēs
0
0
08/01/2015 20:55
sol..ko?... tev suņa nemaz nav žēl?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
08/01/2015 20:55
JAp, tiešām, baigā noņemšanās ap tādu vecu, spalvainu sakārni... No etiķūdeņa paliks negaršīgs, vēl trīs dienas pie poda klāt jāstāv, ... ne, ne..Laiks ir nauda..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/01/2015 20:56
es jau neteicu, ka manam, ..
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
08/01/2015 20:56
burvīgais dupsis visu atbildību pārliek uz nezināmu suni
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/01/2015 20:57
krot, kur tu manu dupsi redzēji..savos mitrajos sapnīšos?
0
0
1
...
388
389
390
391
392
393
394
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu