es beidzot novācu un aizlaidu pēdējā gaitā savu eglīti, ..drusku jau žēl, jo vēl nebira skujas, bet negribas to ziemu aizkavēt, labāk lai nāk pavasaris-varbūt jāsāk kādi zari plaucēt?!
00
09/01/2015 12:45
Iestiepj Annikai to egli atpakalj maja, lai nekads pavasaris ar saviem roza briljukiem nedsadoma steigties.
Izvelk tabajas macinju, uzsit vienu papirosku, un laizdams kuplus dumu zilonisus, vero ka Eprieli kacjajas ar sniega lapstu, un piliekdamas, atsedz savas roza bumbierenes.