Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671225 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 11:46
Vētrasputns Fēliksss.vētraskungs... labas idejas jauniem nikiem
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 11:47
Anks, to tak pats var uztaisīt..paņem tās dražejas ar gaļas āmurīti sadauzi!
0 0
09/01/2015 11:48
atkal kaut kas jādauza
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:49
Anksa, kurā datumā šogad sākas Gavēnis?
0 0
09/01/2015 11:50
nezinu, jāmeklē rakstos..es gavēt netaisos..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:52
Man parasti izdevās pareizi aprēķināt, bet šogad kaut kā neizdevās.
0 0
09/01/2015 11:53
atradu, ka 18.februārī
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 11:55
Frīn, un tev tā gavēšana kaut ko arī dod?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:55
Paldies, jaukā, tad jau manas aizdomas bija pareizas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:56
Solaris, jā dod gan.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 12:10
šodien Kaspari svinami... gana populārs vārds!!
0 0
09/01/2015 12:15
ja Kasparu ir daudz, tad nu sveicieni arī šejienes kādam ... ja ir.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 12:32
es beidzot novācu un aizlaidu pēdējā gaitā savu eglīti, ..drusku jau žēl, jo vēl nebira skujas, bet negribas to ziemu aizkavēt, labāk lai nāk pavasaris-varbūt jāsāk kādi zari plaucēt?!
0 0
09/01/2015 12:45
Iestiepj Annikai to egli atpakalj maja, lai nekads pavasaris ar saviem roza briljukiem nedsadoma steigties.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 12:47
Man domāt, ka egle tika kremēta, diez vai kas atpakaļā stiepjams būs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 12:49
valet..par vēlu tu nāc..varu izsniegt vien pelnu saujiņu!
0 0
09/01/2015 12:52
Nu tad atvedu no pilsetas izmestas eglites, un labak vairaks,  lai pavasarim ritigs abloms un nekadu uzredzju, un sasprauz tas katra Annikas istaba.
0 0
09/01/2015 12:55
Pirksti zaudejusi smalkumu, nepareizie burtini spiezas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 12:55
šodien gan ir ko rukāt ar lāpstu...
0 0
09/01/2015 13:02
Izvelk tabajas macinju, uzsit vienu papirosku, un laizdams kuplus dumu zilonisus, vero ka Eprieli kacjajas ar sniega lapstu, un piliekdamas, atsedz savas roza bumbierenes.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas