afanana | 09.01.2015. - 22:46:40
Katrai paaudzei savi elki. Domāju, ka arī Mocarta laikā varēja būt viskaukādi
neveiksmgi orķestrantri, kuri sevi uzskatīja par apbrīnojamajiem talantiem.
==========
Jap.
Tad nebija nets
A tagad talanti hoķ ar lāpstu ...
==========
Nu un kas tad tai 20 gs. baigi iesitās acīs?