Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671262 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 22:43
Piekrītu, ka ’pasausi’ - tas bija tikai tehnoloģiskais pamatojums, bez emocionālā fona
0 0
09/01/2015 22:43
Kāds Mocarts!?
Atvainojos.
Kas ir Pols Makartnijs?
Tāds jautājums tika uzdots jaunatnei.
Lielākai daļai O_O
-----
vaaverpleesis | 09.01.2015. - 22:35:48


Paldies par skaidrojumu.
Niansēs esmu dumjš :D
0 0
09/01/2015 22:45
Vesto, par to pirmo punktu ... zinies ... vnk skumji ...
0 0
09/01/2015 22:46
Par to, ka Makartnijs ’’švakulis’’ pret kaukādu Bīberu esmu dzirdējis,
bet tā teksta nesēji nekādu uzticību vaai autoritāti lidzi nenes..

Katrai paaudzei savi elki. Domāju, ka arī Bēthovena laikā varēja būt viskaukādi
neveiksmgi orķestrantri, kuri sevi uzskatīja par apbrīnojamajiem talantiem.
0 0
09/01/2015 22:47
Nu mēs jau vecāki paši esam vainīgi.
0 0
09/01/2015 22:49
afanana | 09.01.2015. - 22:46:40


Katrai paaudzei savi elki. Domāju, ka arī Mocarta laikā varēja būt viskaukādi
neveiksmgi orķestrantri, kuri sevi uzskatīja par apbrīnojamajiem talantiem.
==========
Jap.
Tad nebija nets
A tagad talanti hoķ ar lāpstu ...
==========
Nu un kas tad tai 20 gs. baigi iesitās acīs?
0 0
09/01/2015 22:49
Nebija pat runa par ’autoritāti’  
(šitie komenti stipri izplatīti youtubē)
Bet izbrīnu radīja fakts, ka tas cilvēciņš tik tiešām svēti tic tam, ko runā/raksta ...


A tagad talanti hoķ ar lāpstu

Precīzi. Viņus var grābt ar lāpstu un tik un tā nepietrūksies
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 32

09/01/2015 22:52
Nu mēs jau vecāki paši esam vainīgi.


Šajā apgalvojumā pilnīgi piekritīšu vesto - kā un kādus esam viņus audzinājuši, tādus nu varam ar tagad uzklausīt viņu spriedelējumos...
0 0
09/01/2015 22:53
Daudz ’’brīnumus’’ var dzirdēt arī mūsu pašu TV viktorīnā,
mūsu pašu, latviešu jaunieši neatpazīt ne Raini, ne Čaku, ne Vili Lāci.
0 0
09/01/2015 22:56
Mani arī mājās vecāki īpaši nemācīja, kādreiz ieteica kauko interesantu izlasīt, bet tagad jau neo vairs nelasa un teikumus, kuri garaki pat 3-4 vārdiem vairs nespēj uztvert.
0 0
09/01/2015 23:15
Afan!
Man gan mammai bija vesela kolekcija ar vinila platēm.
Bija RRR aparāts(modeli toč neatceros).Tur arī tika drillētas skaņuplates.
Mana mamma nez kur bij dabūjusi Džo Dosēn(nez kā pareizi rakstās), un fanoja :)
Vēlāk es viņas kolekcijā atradu Creedence, Chervony gitari... Un vēl pulk :)
0 0
09/01/2015 23:24
Ir jau vēl saglabājušās 70-to gadu plates, tik tas vecais ’’Akkord’’ atskaņotājs laikam ’’nedzīvs, , bet RRR Melodiju vajag mēģināt ’uzkurbulēt’. Vēl jau it kā varētu ’kustēties’. A tās plašu kolekcijas vēl daudziem saglabājušās, ta ari vēl no ’’Bellakord’’ klāsta.
0 0
09/01/2015 23:35
Afan.
:)
Ir jau taisnība Tev.
Tiem kam bija interese par visu šo jezgu, infu arī dabūja.(un ne tikai infu)
... Pie pirmās izdevības uzmetu sat bļodu... (pēcāk)
0 0
10/01/2015 00:12
atceros atceros, ka jau reizi šõvakar atvaījos, bet miera nav. noskatījos Paula pērna gada dzim. d. koncertu... Madar aBotmane, Juris Jope, ekk dziesmas no ’’Marlēna’’. skaista sieviete. nupat rāa kaut kādu angļu filmu ar Keiru Naitliju... skaista sieviete... nu kas tas ir, visur skaistas sievietes..jāpārorientējas vai?
0 0
10/01/2015 00:19
O_O
Ja Tu saki ka visu to noskatījies pilnībā, tad, kad sāki skatīties?
Tur uz sešām stundām"velk"kopumā
0 0
10/01/2015 03:37
atceros azerbaidzānā!man ziepe sanāca!gulēju gospitālī, mutere atbrauca!nu muterei gospitāļa priekšnieks iedeva viesnīcas vietu!davai uz pilsētu uz filmu!a zināmi tikai laiki!a filma nav zināma!a teica rāda foršas filmas!būtu es zinājis!tur tikai veči iet!filma beidzās!es satiku savējos, tie katru vakaru -mans rotas komandieris čečens!tas automātiski jūt visu!vinš muter i apskaidroja, apmēram-ka nezināja kas par filmu!uzzīmēja, ka paši pārsteigti!a filma par ēģipti, kur karavadoņi savas iekarotās drātē!teiksim tagat pofig!a 25gadi apakaļ tas bija savādāk!
es varu būt nerātns ar gribošu sievieti!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

10/01/2015 09:52
Labdien un aliverdeči... Mans brauc pretī vētrai. Cerams gan ka ies secen.
Jauku šodienas satusēšanu... 5% iespējamības ka parādos...    
0 0
10/01/2015 10:02
Oi, beidz te fleitet, nekadai vetrai Tu preti nebrauc, vienkarsi gaidi, kad visi tagad Tevi ucinas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 10:25
Valet, nu ko tu atkal ņemies..Akseļus vakar ar mums svinēt negribēji!! un vispār-labrīt šaismājās!
Ixxim -laimīgu ceļu... citiem-kas strādā, lai diena ātrāk paiet!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

10/01/2015 10:29
Vallets šodien kā kašķu kule... :D


Varētu teikt lai Ixxi to vētru stumj otrā virzienā... negribas to trako pakšu grabēšu...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas