Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 8280
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671268 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
412
413
414
415
416
417
418
...
1327
10/01/2015 18:41
Man skiet, ka ixxi sajauca mani ar Vesto, laikam tantukam laiks biezpienu sakt est.
0
0
10/01/2015 18:44
uzēdies tam ixxsim kā aptracis...
0
0
10/01/2015 18:46
laikam mīla
0
0
10/01/2015 18:48
Neko neesmu uzsedies, tik pakomenteju vinas gauduligo komentaru par 5%
Es jau labprat pajoliti staburagu pakaitinatu, bet taks liegta ta iespeja.
0
0
10/01/2015 18:49
Anks, es vel redzi zaudejis neesmu.
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
8549
10/01/2015 18:49
Visi nolikti gar zemi:)))
0
0
10/01/2015 18:49
a ta jau kopīga kastā esam..nu feini, feini
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
8549
10/01/2015 18:51
melnā kasta:)))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
10/01/2015 18:52
tā rādās, ka nu Lizettei kārta...
0
0
10/01/2015 18:53
oj kaste par kastu pārvērtās, bet nelabošu
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
10/01/2015 18:53
Staburags sauc mani par staļini..., bet pats rīkojas tā:’’kas nav ar mani, tas ir pret mani’’... nožēlojami..
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
8549
10/01/2015 18:53
anks, tieši tā arī sanāk - kastA
)
kad es interesējos par to staļinisma tēmu, tad laikam man tika atvērts kastes vāks, nu vēl gan andropauzi pieminēju
0
0
10/01/2015 18:57
izradās, ka ir klubs cukudupši.
0
0
10/01/2015 19:00
Staburags valetau iebakstījis "melnā kastē"?
Kuda mir kaķitca...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
10/01/2015 19:07
Satracinājāt onkuliņu?:-D nelieši:-D
0
0
10/01/2015 19:08
Zem staburaga zobenja tik nenokljust omites, kas siekalojas no vina padumjajiem tekstiem, kurus man skiet, vins smeljas no Ren TV raidijumiem.
0
0
10/01/2015 19:08
kastīši
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
10/01/2015 19:10
Jāiet pārbaudīt, kas ir ar manu siekalošanos:-P
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
10/01/2015 19:45
..ārā pamatīgs putenis, laikam Fēlikss tuvojas!
0
0
10/01/2015 19:46
kāds zin..tai oderei vispār bērni ir?... nu, tik gudra, tik gudra... ak, nabaga bērni...
0
0
1
...
412
413
414
415
416
417
418
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu