Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8340

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671274 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
10/01/2015 20:07
..es izlaisīju, lai d... prātiņu vēlāk))))... nodomāju, kur nu vairs vēlāk)))
0 0
10/01/2015 20:07
Rīgā, vismaz Grīziņkalnā, arī baltās mušas kā aptrakušas lidinās 
0 0
10/01/2015 20:07
Ceru ka ixxi tagad sava kajite, sez podu apkerusi, un nolad Feliksus.(sminins)
0 0
10/01/2015 20:08
Sol, kur Tu viņu liksi??
0 0
10/01/2015 20:08
Valet, ša uzšaušu! Atkal nejauks kļūsti 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 20:09
 neņem pretī manu foto, bet man ir gandrīz identiska.. gribēju tepat pievienot...
0 0
10/01/2015 20:09
te pagaidam izkatās diezgan mierigs..vejels bik ir un snieg sikām pārslām..
sole, samazini to bildi..
0 0
10/01/2015 20:09
kas noņemts to attdabūt nevar!
0 0
10/01/2015 20:10
Tur viena bilde, ar kaut kadu plankumainu snjauceri, baisi pat talak komentet.
0 0
10/01/2015 20:11
Pie mums gan pusj, riktigi
0 0
10/01/2015 20:14
aizpūtīs to ixsi pie valeta)))))
0 0
10/01/2015 20:15
Kur i tāda bilde? /es šovakar neko nesaprotu/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 20:16
ir!
0 0
10/01/2015 20:16
Normāli... lielā māsa rauj pa taisno no kakliņa  
0 0
10/01/2015 20:17
Sol, Tu tagad arī būsi alkoholiķe
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 20:17
a man pofig..tūlīt izdzēsīšu!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:18
Tulīt ienaks Murminators ar to līko, spalvaino pirkstu
0 0
10/01/2015 20:18
lab, ka nav murminatora
0 0
10/01/2015 20:18
oderi sapūtuši!
0 0
10/01/2015 20:18
secinājums viens, solei nav līdz mērglāzīte... kaunies, kaunies)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas