A kādu mēnesu, pusotru atpakaļ es gandrīz avārju izraisju..Braucām ar cienīto uz veikalu ap 11 brīvdienā un pa ielu sieviete izvedusi suņus pastaigā, pati rozā pūkainā halātā, istabas čībās..Aš abi ar pavērtam mutēm skatijāmies... Un ārā nebija vairs tik silts...
0
0