nu, vienalga, Anks... tu tak pati baušļus zini un tur teikts-Tev nebūs nokaut..mums tas ir normāli, bet džihādistiem... nogalini neticīgos, tad tiksi paradīzē... un tev tur cik tās jaunavas tiks piešķirtas!!!!!..ir atšķirība??!!!... nekad neaizstāvēšu kaut ko tādu!!!!
Solari, lai par tādām tēmām runātu, ir vismaz arābu valoda jāzina. Valodu, kura ir nesalīdzināmi bagātāka un niansētāka par daudzām citām. Nogalināt neticīgo = pievērst viņu reliģijai. Tā tas traktējas, nevis tā, kā to iedomājas katrs, kurš kaut kādu krievisko tulkojumu ir rokās paņēmis. Otrs jautājums, ka korāns ir saprotams tikai kopā ar tādu lietu, ko sauc par tafsīru - skaidrojumu par to, kas, par ko, kādā kontekstā tur ir rakstīts. Vēl, lai spriestu, ir hadīsas jālasa. Tie ir viņu pravieša izteikumi, kuros daudz kas ir skaidrots. Bet Tava pieeja, piedod, ir tāda pati kā tādiem žurnālistiem - pašķirstīt, atrast vienu frāzi, no kuras var sensāciju izpūst, un ... Process var sākties.
0
0