Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671314 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:22
nu, vienalga, Anks... tu tak pati baušļus zini un tur teikts-Tev nebūs nokaut..mums tas ir normāli, bet džihādistiem... nogalini neticīgos, tad tiksi paradīzē... un tev tur cik tās jaunavas tiks piešķirtas!!!!!..ir atšķirība??!!!... nekad neaizstāvēšu kaut ko tādu!!!!
0 0
11/01/2015 19:26
sole, nu es tak neatbalstu, bet izsaku sajūtas..un tādas man ir.
es tak neietu klāt trakam sunim un nekaitinatu labi zinot pārkodis rīkli..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:28
pie mums krievu nacionālisti šņauc degunu Latvijas karogā... tad jau tos arī vajag bliezt nost no kātiem..., bez tiesas!
0 0
11/01/2015 19:29
Islams nav par nogalināšanu. Arī kristieši savulaik karoja, jo nepareizi tulkoja (latīniski nemaz nemācēja izlasīt) Bībeli. Ir ekstrēmisti, kas savu ticību balsta uz no teksta izrautiem teikumiem vai citām ticīgo grāmatām, ne paša korāna.
Bet patiešām jābaidās no grupējuma "islāma valsts", kas ir nežēlīgs un aug augumā.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:29
nu, vienalga, Anks... tu tak pati baušļus zini un tur teikts-Tev nebūs nokaut..mums tas ir normāli, bet džihādistiem... nogalini neticīgos, tad tiksi paradīzē... un tev tur cik tās jaunavas tiks piešķirtas!!!!!..ir atšķirība??!!!... nekad neaizstāvēšu kaut ko tādu!!!!

Solari, lai par tādām tēmām runātu, ir vismaz arābu valoda jāzina. Valodu, kura ir nesalīdzināmi bagātāka un niansētāka par daudzām citām. Nogalināt neticīgo = pievērst viņu reliģijai. Tā tas traktējas, nevis tā, kā to iedomājas katrs, kurš kaut kādu krievisko tulkojumu ir rokās paņēmis. Otrs jautājums, ka korāns ir saprotams tikai kopā ar tādu lietu, ko sauc par tafsīru - skaidrojumu par to, kas, par ko, kādā kontekstā tur ir rakstīts. Vēl, lai spriestu, ir hadīsas jālasa. Tie ir viņu pravieša izteikumi, kuros daudz kas ir skaidrots. Bet Tava pieeja, piedod, ir tāda pati kā tādiem žurnālistiem - pašķirstīt, atrast vienu frāzi, no kuras var sensāciju izpūst, un ... Process var sākties.
0 0
11/01/2015 19:29
Murminator, Tu nemaz pritstavitj nespej, cik musulmanisms bij specigs ari PSRS laikos, . Nevajag vadities vai spriest pec padomju laiku filmam, kur melnie bij tadi forsie dzigiti.
Es nenosodu musulmanismu un neataisnoju zurnaljugas, bet nu piedodiet, nogalinat par to cilvekus un vel dasaut jau guljosu, ta tik dara pedejie miskastnieki.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:34
Islams nav par nogalināšanu. Arī kristieši savulaik karoja, jo nepareizi tulkoja (latīniski nemaz nemācēja izlasīt) Bībeli. Ir ekstrēmisti, kas savu ticību balsta uz no teksta izrautiem teikumiem vai citām ticīgo grāmatām, ne paša korāna.
Bet patiešām jābaidās no grupējuma "islāma valsts", kas ir nežēlīgs un aug augumā.

Ube (un pārējie)! Kā us visi domājat, ar ko līdz 1954. gadam nodarbojās mūsu pašu, latviešu, mežabrāļi? Staigāja pakaļ partorgiem un lūdza kolhozus nedibināt? Vai tāpat - šāva un iznīcināja? Un kā viņus tolaik PSRS propaganda sauca? Būtu izlemts lietot vārdu "teroristi", tad tā viņus arī būtu saukuši. Būtība tiem un šiem ir identiska, pat mērķi - līdzīgi, tikai vienus mēs nopeļam, bet otriem - apbalvojumus, pensijas, utt.
0 0
11/01/2015 19:35
murminators | 11.01.2015. - 19:06:33

Otrais jautājums. Nāksies vien samierināties, ka viņiem atšķirībā no mums ir vēl tādas vērtības palikušas, par kurām cilvēki ir gatavi dzīvības atdot.
=========
Nu nenāksies, nenāksies.
Es piemēram esmu viens no 7 miljardiem ļautiņu, kuri cilvēciskās vērtības tur vērtē.
Tie, kuri akli seko kaut kādām ticībām vienkārši ir jāpaklusē.Un te es nedomāju kristietību, islamu tumbu/jumbu...
Ir 21 gs.
Ja Tu cilvēciņ nespēj pasmieties par sevi pats, tad lien alā un evolucionē tur.Civilizētā pasaulē debīliķiem naff ko darīt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:35
es nerunāju par Korānu un parastajiem musulmaņiem, es runāju par teroristiem -pašnāvniekiiem, kuriem ir pilnīgs pofigs, ko noslaktēt-žurnālistus, vai bērnus skolnieku autobusā!... nogalināt..atņemt otram dzīvību NEDRĪKST!!!!!
0 0
11/01/2015 19:37
oj pārak smagi tas viss..es vispār esmu par mieru..cik labi būtu, tik daudz visādu  resursu visiem kariem ari tiek tērets..ko varētu ieguldit citur
un nekas nebeidzas un nebeigsies
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:38
Murminator, Tu nemaz pritstavitj nespej, cik musulmanisms bij specigs ari PSRS laikos, . Nevajag vadities vai spriest pec padomju laiku filmam, kur melnie bij tadi forsie dzigiti.
Es nenosodu musulmanismu un neataisnoju zurnaljugas, bet nu piedodiet, nogalinat par to cilvekus un vel dasaut jau guljosu, ta tik dara pedejie miskastnieki.

Valet, ir ļoti labi jāzina islāma teorētiskais pamatojums, lai prastu atšķirt, kur kaut kas notiek saskaņā ar šariatu (islāmu), bet kur tiek laisti darbā cilšu likumi. Diemžēl, bieži vien tās lietas tiek jauktas, un rietumu "objektīvie" mediji tam tikai palīdz notikt.
Musulmanis sākas no tā, ka 5 reizes diennaktī lūdzas. PSRS armijā, piedod, tādus brīnumus redzēt neizdevās. Un, cik sapratu, arī mājās to darījis nebija gandrīz neviens.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:42
Nu nenāksies, nenāksies.
Es piemēram esmu viens no 7 miljardiem ļautiņu, kuri cilvēciskās vērtības tur vērtē.
Tie, kuri akli seko kaut kādām ticībām vienkārši ir jāpaklusē.Un te es nedomāju kristietību, islamu tumbu/jumbu...
Ir 21 gs.
Ja Tu cilvēciņ nespēj pasmieties par sevi pats, tad lien alā un evolucionē tur.Civilizētā pasaulē debīliķiem naff ko darīt.

Vesto, atver acis! Man atkal piešūs caršautu galvu, bet tomēr ... Viena no reliģijas iezīmēm ir ... Cilvēku mudināšana ticēt lietām, kuras nevar pierādīt. Tad nu pasēdi un padomā, vai sistēma ar visām cilvēktiesībām un cilvēciskajām vērtībām, kurā Tu dzīvo, Tevi tāpat nemudina ticēt tam, ko nevar pierādīt. Un pēc tam runā, kurš te ir un kurš nav reliģisks tumsonis!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:44
es nerunāju par Korānu un parastajiem musulmaņiem, es runāju par teroristiem -pašnāvniekiiem, kuriem ir pilnīgs pofigs, ko noslaktēt-žurnālistus, vai bērnus skolnieku autobusā!... nogalināt..atņemt otram dzīvību NEDRĪKST!!!!!

Tā ir mūsu vērtību sistēma. Viņiem ir savādāk - sabiedrības, kopienas tiesības tiek liktas augstāk par cilvēka tiesībām uz dzīvību.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:47
Man prieks, Murmi, ka tu tomēr saki-mūsu vērtību sistēma..un viņu...
kādubrīd likās, ka esi jau mums zudis...
0 0
11/01/2015 19:49
murminators | 11.01.2015. - 19:42:28
=======
Nomierinies.

Vienīgā ticība(es uzskatu pareizā ticība) ir ticēt sev!
Jā sev.Ne vairāk ne mazāk.
Visi tie "panti", kurus deklarē akūnie pravieši ir baltiem diegiem šūti.
0 0
11/01/2015 19:49
Te Tu Murminstor kljudies, centas lugties, bet..., tapat ka centas ieverot ari parejos musulmanisma bla, bla, tik armijas galjmasina samalj visus.
Man nav vajadzibas iespringt ticibas lietas, bet musulmanisms, ne, ne, es gribu redzet sievietes gerbusas minikos, smukas zekites, smaidigas, grozot dupsus kantri muzikas pavadiba...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:49
Man prieks, Murmi, ka tu tomēr saki-mūsu vērtību sistēma..un viņu...
kādubrīd likās, ka esi jau mums zudis...

Solari, paldies, bet, ja Tu vien zinātu, cik laba no viņiem var paņemt! Un nav pat jāizgudro velosipēds no jauna!
0 0
11/01/2015 19:51
nu ja pats galvenais daudzsievību
0 0
11/01/2015 19:51
Jap Vesto, un briziem pat sev gruti ticet. Luk soliju sev, sovakar neest kucinjas, bet neka, solijumu netureju, ibitit
0 0
11/01/2015 19:52
Murminator, nosauc ko var no viniem pienemt!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas