Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8780

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671320 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 20:37
Frais, kāds rezultāTs?
0 0
11/01/2015 20:39
Murminator, ari baltajs nokaunesies, ja vina vel kas svets ir palicis.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:39
Labi, pietiks.
0 0
11/01/2015 20:40
Pati atvelkas pasas beigas, un tad pukojas, ka visi kluse.
0 0
11/01/2015 20:40
Es Murminator, gribeju teikt to pasu.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 20:40
Spēle tiešām bija forša un kautiņš beigās - pa smuko!!!
Sole, 2:1
0 0
11/01/2015 20:44
Spēle bij laba
Ixxi, nu, kā Tev tur ar to Fēliksu gāja uz jūras? 
0 0
11/01/2015 20:45
Ka gaja, nu taks sedeja podu apkerusi, tik te stasta visiem, ka guleja ka lacis.
0 0
11/01/2015 20:45
nu ja, ja kautiņš, tad pa smuko)))
0 0
11/01/2015 20:48
Valet, rimsties, es Ixxim prasīju, ne Tev   Un ja arī sēdēja pie tā poda, nu un? Kā mana mamma, pieredzējusi burātāja saka - jūras slimība mēdz būt pat admirāļiem un no tā nav jākaunas...
0 0
11/01/2015 20:48
murminators | 11.01.2015. - 19:53:51
=========
Es situ sev pie krūts, un zinu vienu-es nekad nebūšu bagāts un nebūšu pimpis!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:48
man jau liekas, ka kārtīga latviešu ģimene tieši visu izrunā pie pusdienu vai vakariņu galda... virtuve tak jaukākā vieta visiem... iedomājos, ka man no otras istabas būtu kaut kas jābļauj... un šis man no otras pretī)

Tā sēdēšana pie atsevišķiem galdiem pie viņiem notiek tikai tad, ja ciemiņi mājās.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 20:49
Lia, Valets laikam ir dziedājis kopā ar to lietuvieti ... labi skaļi, lai Fēliksu pārkliegtu...  (ja jau ir ticis pie KAUT kādas info)
Atbraucu normāli... Šoseja bija pasmaga, bet pārējais normāli... Ostā braucot nost no prāmja igaunis ar savu šalandu bakstīja pakaļā lietuvietim (ar golfiņu) bija interesanti...  
0 0
11/01/2015 20:51
Ixxi, nu labi ir, ka viss labi beidzies un esi krastā dzīva, vesela un ar dzīvi apmierināta
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 20:52
Lia, kā gan savādāk... Tagad tik jūs ar Soli pucējiet čības...
0 0
11/01/2015 20:53
Uz pavasara pusi vajadzētu gan sapucēt tās kedas...
0 0
11/01/2015 20:53
Ixxis viesiem stasta par lietuvieti, bet man jau skiet, ka pati tur bauroja... pie poda dzive mana, tads liktens nu ir lemts...
Ixxi, cik km Tev pecak no pramja jabrauc uz majam?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 20:59
Kaut kāda nelaba smaka uzvēdīja, ... nu ja, Putnu dāma ienāca pavemt pirms gulētiešanas
0 0
11/01/2015 21:00
Sol, tak neeju tur... tepat ir labi, mierīgi... mušas nekož
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 21:00
es jau nekur neeju... es jau gultiņā, zem sedziņas.. ar laptopiņu!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas