Lia, Valets laikam ir dziedājis kopā ar to lietuvieti ... labi skaļi, lai Fēliksu pārkliegtu...

(ja jau ir ticis pie KAUT kādas info)
Atbraucu normāli... Šoseja bija pasmaga, bet pārējais normāli... Ostā braucot nost no prāmja igaunis ar savu šalandu bakstīja pakaļā lietuvietim (ar golfiņu) bija interesanti...