Nomierinies.
Vienīgā ticība(es uskatu pareizā ticība) ir ticēt sev!
Jā sev.Ne vairāk ne mazāk.
Visi tie "panti", kurus deklarē akūnie pravieši ir baltiem diegiem šūti.
Aha, pasiti sev pie krūts? Un tagad padomā, kam Tu nodokļus maksā? Tiem pašiem cilvēciņiem, kuri Taviem bērniem mācīs, ka dzimumu cilvēks izvēlas sev pats un ka, ejot uz vēlēšanām, Tu vadi valsti un rūpējies par labāku nākotni sev.
0
0