Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671317 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:53
Murmi, mācīties var arī no citām reliģijām, man tuvāks ir budisms, kas ir daudz miermīlīgāks
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:53
Nomierinies.
Vienīgā ticība(es uskatu pareizā ticība) ir ticēt sev!
Jā sev.Ne vairāk ne mazāk.
Visi tie "panti", kurus deklarē akūnie pravieši ir baltiem diegiem šūti.

Aha, pasiti sev pie krūts? Un tagad padomā, kam Tu nodokļus maksā? Tiem pašiem cilvēciņiem, kuri Taviem bērniem mācīs, ka dzimumu cilvēks izvēlas sev pats un ka, ejot uz vēlēšanām, Tu vadi valsti un rūpējies par labāku nākotni sev.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:57
Murminator, nosauc ko var no viniem pienemt!

Vienu lietu anksa jau pateica :-D. Attieksme pret bērniem, kaimiņiem un vecākiem cilvēkiem, viesmīlība, savstarpējā palīdzība, ja, arī kareivīgums, ja tas ir nepieciešams. Alkohola nelietošana. Virtuve.
0 0
11/01/2015 19:58
nu ja bērnu namu un veco ļaužu pansionatu viņiem nav..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:00
... un par to daudzsievību. Tā ir viena no izpausmēm. Lai jebkurā kopienā vai sabiedrībā neuzplauktu prostitūcija, citas interesantas lietas, katrai sievietei ir jābūt iespējai dzīvot ģimenē. Tās ir kopienas intereses. Tāda ir viņu pieeja.
0 0
11/01/2015 20:01
Nu Leiputrija zemes virsū...
0 0
11/01/2015 20:02
a man tāda pieeja nepatik.. mana izvēle kā man dzīvot..nevis dzīvot tā ka grib virieši
0 0
11/01/2015 20:02
... tāpēc jau vazājas pa citu mītnes vietām, no savas labās, pareizās dzīves laikam...
0 0
11/01/2015 20:04
to ka, ka murmis grib sievietes turēt suņa vietā tas jau te sen skaidrs..
nedaždjotsa
0 0
11/01/2015 20:06
anks, a kāda vaina pie viena galda ar vīriešiem nesēdēt... nebūtu čapstināšanā un atraugās jāklausās))))
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:07
Nu Leiputrija zemes virsū...

Ja visi visu ievēro, tad - jā! Ja pastudē vēsturi, tad var redzēt, kādā ātrumā auga pirmais halifāts. Un vēltā stāsta, ka visos tajos karos bojā aizgājuši ... Kādi 1500 cilvēki.
0 0
11/01/2015 20:08
lizbet
0 0
11/01/2015 20:08
Par to galdu ar ir pārspīlēts, kaut kur dziļos laukos varbūt...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:08
to ka, ka murmis grib sievietes turēt suņa vietā tas jau te sen skaidrs..
nedaždjotsa

Kas Tev liek tā domat?
0 0
11/01/2015 20:09
murmuli, daudzas Tavas runas te
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:09
anks, a kāda vaina pie viena galda ar vīriešiem nesēdēt... nebūtu čapstināšanā un atraugās jāklausās))))

Jums ir interesantas sarunas par auto, dzelžiem, politiku un sportu? Man par modi, tamborēšanu, adīšanu un iepirkšanos - nē, tāpēc viņi sēž atsevišķi.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:10
murmuli, daudzas Tavas runas te

Nu, piemēram?
0 0
11/01/2015 20:10
ub, nemuldi par to vēsture un murmis runā... tā kā..)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 20:12
Jums ir interesantas sarunas par auto, dzelžiem, politiku un sportu?
..jā, man ir interesanti
0 0
11/01/2015 20:12
Lizb, cik senu vēsturi lasi?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas