nu esi jau nu gan mūsu labais sev neizprotamajā izpratnē. mums būs prieks, ka te ir viens labais.a to palasās- visi veči te tādi -vislaik opozīcijā, vislaik pretējā frontes puse... ekkk.
Kas jums tur purinās, kas ļurinās? mums te piemēram pavisam kluss un tukšs, un pat nesnieg. vienīgā bēda, ka rīt uz darbu jāiet, citādi viss čiki-niekā.
0
0