Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 8840
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671329 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
440
441
442
443
444
445
446
...
1327
12/01/2015 00:36
Būs Fēlikss to e-Beti sapūtis par traku
0
0
12/01/2015 00:38
Loret, baidos, ka tik plāniem plāniem mērlente nederēs - mikrometru vajadzēs
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
1959
12/01/2015 00:41
Tas Fēlikss būs tā apgrābstījis Eli, ka viņai Pugačiha rādās... (nemeklē vairs mērlenti, bet termometru)
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23502
12/01/2015 00:45
Es tik nesaprotu, kurjā vietā pūš tas Fēlikss?
0
0
12/01/2015 00:45
labāk jau uzreiz kreklu ar garām jo garām piedurknēm
0
0
12/01/2015 00:46
Beat, kušššš ... nu nevajag jau tik nepieklājīgi uzreiz ...
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
1959
12/01/2015 00:47
Vāver, Tev ka tik sagūstīt nabaga Eli... :)
0
0
12/01/2015 00:50
tak lai nabaga cilvēciņš karstumos sevi neapskādē
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
1959
12/01/2015 00:51
Karsts Elis ir vislabākais! :)))) Es vēl šobaltdien atceros krustdēlu...
0
0
12/01/2015 00:54
o jāāā ...
labi ... bāžam Eli cepeškrāsnī
0
0
12/01/2015 00:56
... šai tā kā nošļukušas biezās zeķubikses... vai krunkainas bikses... vot, tagad man būs ilgi, ko domāt)))
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
1959
12/01/2015 00:56
Aiziet! :) Uz cik grādiem to plīti iestellēsi?
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
1959
12/01/2015 00:58
Ka es tev saku... murgo.
0
0
12/01/2015 00:58
spriežot pēc pēdējā - plīts vairs naff vajadzīga ... par saldētavu gan varetu padomāt
0
0
12/01/2015 00:58
un tas kreklīns aizmugurē ar tik īss, ka knapi pakaļu piesedz...
200 grādi būs labi
0
0
12/01/2015 01:00
dziesma labiem cilvēkiem... tas ir man)
foliju vajag, lai labi izsautējas, a ta man veca gaļa
0
0
12/01/2015 01:00
da nevar vēl zināt, vai tas kreklīns vainīgs ... a ja nu pakaļa liela?
0
0
12/01/2015 01:00
... trakais Ļeontjevs ar...
0
0
12/01/2015 01:00
... sautēta e-Bete savā sulā ...
0
0
12/01/2015 01:01
..njā, pakaļa vairāk pie vainas...
0
0
1
...
440
441
442
443
444
445
446
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu