NU bet, Sol, vai ta Oderes draudze visu laiku neapgalvo, ka mēs visu jauniņos norejam..Es sava galva iedomājos, ka Gvenda izgāja caur kādu no Oderes diskusiem un tie viņas komenti ir tie "ģiftīgie sūdiņi"..aij, nu labi, neņemite mani galva, ņemiet strap... Nē neturpināšu, būs difdomīgi...
0
0