Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671434 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 10:47
Man arī ir plinte!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 10:58
Sol, tad jau ruppā sāls arī atradīsies.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 10:59
Ir, ir..gan ruppā, gan smalkā, gan rozā Himalajas-izredzētajiem!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 11:01
Labi, tad man paliek labi audzinātās skrotis un galantie renkuļi, ja nu kāda/ds godam nopelna.
0 0
14/01/2015 11:03
Zadistes, neko pielikt, ne atņemt
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 11:05
VP, pielikt var... naudiņu munīcijai.
0 0
14/01/2015 11:08
ja jau par vuisu un neko..tad kā sauc pele tēti? -pelis, bet kā peles vectētiņu????
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 11:09
grandpelis? o-pelis
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 11:10
Vecpelis.
0 0
14/01/2015 11:10
no... opelis:))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 11:11
jē, es uzminēju... man cepumu-lūdzu!
0 0
14/01/2015 11:14
nu, ko vēl ??? jo lielākas sievietei krūtis, jo augstāks I@:)) Jo tievāks viduklis, jo lielākas iespējas dzīvot ilgāk... jo izteiktāks zods, jo uz sexi kārākas... vairāk neatceros:)))
0 0
14/01/2015 11:15
sol..man tik vafeles, der?(cepums vien ir)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 11:15
 jo izteiktāks zods, jo uz sexi kārākas... tātad, ja man ir trīs zodi, tad es vispār esmu gurmāns!!
0 0
14/01/2015 11:17
:)) un visi izteikti uz priekšu virzīti? traks var palikt:))
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

14/01/2015 11:18
Oooo... Solei arī ir plinte... johaidi , tad jau bez uzaicinājuma ciemos nav ko rādīties dabūs tos šenkuļus vai renkuļus p... ļā
0 0
14/01/2015 11:20
a varbūt - viens pa labi, otrs pa kreisi un trešais uz priekšu?

... Sole jau tur kko par rozā Himalaju sāli izteicās
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

14/01/2015 11:21
Pirms pusdienām izdalu visiem jautrīšiem pa cepumam un vafelei , lai dzīvo draudzīgi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 11:25
Manus cepumus atdod Solei.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

14/01/2015 11:29
Frīna, bet vafeli gan sev paturēji, ja?!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas