Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 9220
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671434 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
459
460
461
462
463
464
465
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
14/01/2015 10:47
Man arī ir plinte!!
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
14/01/2015 10:58
Sol, tad jau ruppā sāls arī atradīsies.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
14/01/2015 10:59
Ir, ir..gan ruppā, gan smalkā, gan rozā Himalajas-izredzētajiem!
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
14/01/2015 11:01
Labi, tad man paliek labi audzinātās skrotis un galantie renkuļi, ja nu kāda/ds godam nopelna.
0
0
14/01/2015 11:03
Zadistes
, neko pielikt, ne atņemt
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
14/01/2015 11:05
VP, pielikt var... naudiņu munīcijai.
0
0
14/01/2015 11:08
ja jau par vuisu un neko..tad kā sauc pele tēti? -pelis, bet kā peles vectētiņu????
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
14/01/2015 11:09
grandpelis?
o-pelis
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
14/01/2015 11:10
Vecpelis.
0
0
14/01/2015 11:10
no... opelis:))))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
14/01/2015 11:11
jē, es uzminēju... man cepumu-lūdzu!
0
0
14/01/2015 11:14
nu, ko vēl ??? jo lielākas sievietei krūtis, jo augstāks I@:)) Jo tievāks viduklis, jo lielākas iespējas dzīvot ilgāk... jo izteiktāks zods, jo uz sexi kārākas... vairāk neatceros:)))
0
0
14/01/2015 11:15
sol..man tik vafeles, der?(cepums vien ir)
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
14/01/2015 11:15
jo izteiktāks zods, jo uz sexi kārākas... tātad, ja man ir trīs zodi, tad es vispār esmu gurmāns!!
0
0
14/01/2015 11:17
:)) un visi izteikti uz priekšu virzīti? traks var palikt:))
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
10776
14/01/2015 11:18
Oooo... Solei arī ir plinte... johaidi
, tad jau bez uzaicinājuma ciemos nav ko rādīties
dabūs tos šenkuļus vai renkuļus p... ļā
0
0
14/01/2015 11:20
a varbūt - viens pa labi, otrs pa kreisi un trešais uz priekšu?
... Sole jau tur kko par rozā Himalaju sāli izteicās
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
10776
14/01/2015 11:21
Pirms pusdienām izdalu visiem jautrīšiem pa cepumam un vafelei
, lai dzīvo draudzīgi
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17906
14/01/2015 11:25
Manus cepumus atdod Solei.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
14/01/2015 11:29
Frīna, bet vafeli gan sev paturēji, ja?!
0
0
1
...
459
460
461
462
463
464
465
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu