Ebetiņ, izskatās, ka zināmai personai saasinājumi norit nonstopā.
00
14/01/2015 16:03
zin, ir dažreiz atelpa no zināmās personas), paldies dieviņam, bet nu jau iet kā perdoša lauva... nu ja, atelpa ir tad, kad vāc fantu materiālu par citiem)))
Nu ... pat šarlote nepalīdz saprast... šitos gara darbus... grrr.
00
14/01/2015 16:27
vakar tik karsti gāja-nu ja, kā iekāpu "s... ā", tā pazaudēju gan, gan) napamanīju, kurā mirklī to zaudēju:( Un tu? kā es tagad bez viņa dzīvošu? Un vai visp’ār izdzīvošu? :)