Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9260

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671371 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 16:00
Ebetiņ, izskatās, ka zināmai personai saasinājumi norit nonstopā.
0 0
14/01/2015 16:03
zin, ir dažreiz atelpa no zināmās personas), paldies dieviņam, bet nu jau iet kā perdoša lauva... nu ja, atelpa ir tad, kad vāc fantu materiālu par citiem)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 16:07
Drīzāk gan izzīž  to materiālu no lielācietā.
0 0
14/01/2015 16:08
nu, lepnā un kāda tur vēl e-bete... dodamies ārstēt savu ligu?
0 0
14/01/2015 16:10
pag, mums ir kopeja liga?)))
0 0
14/01/2015 16:11
frīn, ta šis baigi par visiem visko zin?))))
0 0
14/01/2015 16:11
nu tak:))) ātri aizjozīšu uzzināt dgn., bet bija nopietna, tā, kā bez drapēm laikam neiztiksim:))
0 0
14/01/2015 16:14
re, te tā ir- lepnas, augstprātīgas un galīgi bez kauna:(
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 16:16
Elizabet, autorei pēc cītīgas zīšanas uznāk iedvesma pasakas sacerēt.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 16:21
Kaimiņienes, par ko putojamies???
0 0
14/01/2015 16:23
gvend... a, šitas ķipa kā kompliments... galīgi bez kauna)... beidzot mēs ar līdz salmenīcai tikušas)))
0 0
14/01/2015 16:24
frīn, ie tāds teiciens... izzīsts no pirksta... ta jau lielajamcietajam visi pirksti kaput...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 16:25
Nu ... pat šarlote nepalīdz saprast... šitos gara darbus... grrr.
0 0
14/01/2015 16:27
vakar tik karsti gāja-nu ja, kā iekāpu "s... ā", tā pazaudēju gan, gan) napamanīju, kurā mirklī to zaudēju:( Un tu? kā es tagad bez viņa dzīvošu? Un vai visp’ār izdzīvošu? :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/01/2015 16:29
Elizbet, galvenais, lai baterijas nenosēžas tam verķim.
0 0
14/01/2015 16:31
pag..kuras bija tās šikās, ilgspēlējošās..dura-cel, vai
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 16:32
A varbūt taisni otrādi, lai nosēžas tās baterijas... Varbūt nomainīs uz ko labāku - piem, .Lielo, zaļo pumpaino...
0 0
14/01/2015 16:32
tas gan)))
0 0
14/01/2015 16:32
ixsi, labāk nevajag, tevi tā liga vēl nav skārusi... )
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

14/01/2015 16:34
Nu nezinu... kas tas ir par zvēru un ko viņš ēd???   Varbūt esmu vēl apdalīta???
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas