Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 9360
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671386 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
466
467
468
469
470
471
472
...
1327
14/01/2015 20:51
Zibens un pērkons tīri nopietns šeitan bija
0
0
14/01/2015 20:52
torti???
0
0
14/01/2015 20:52
Es arī! Gribu! Bet ne jau torti
0
0
14/01/2015 20:53
anksu tortē!
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23503
14/01/2015 20:55
Bljauri, tad ja labāk torti uz Anksas. Un tad Tu ar mēli varētu to nolaizīt:)))
0
0
14/01/2015 20:55
Da ne ... galdā tortes vietā ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
14/01/2015 20:55
Pirmīt sapriecājos, lietus izkausēs ledu uz ietvēm, varēs akal pa vakariem bizot..Kas to deva, par ātru priecāties..Balta žļurga nāk no debesīm...
0
0
Tēmas:
35
Ziņas:
7137
14/01/2015 20:56
anks bļauris grib torti
)
0
0
Tēmas:
35
Ziņas:
7137
14/01/2015 20:57
dolci mums krusa
))
0
0
14/01/2015 20:57
nav ko mantu postā laist... anks, tev patiešām ir torte?... skatīties man acīs, kad atbildi...
0
0
14/01/2015 20:59
jo noēdis mani ar visu torti..
bet ja maigi..
lizbet, jā ir bet vairs tikai puse..pusi nolikvidējām..
0
0
14/01/2015 21:00
cielaviņai jau nebūtu ne vainas, bet veceni vairāk gribas..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
14/01/2015 21:03
Aij, palasijos ziņas un sašūmējos..Labāk nebūtu skatijsies un lasijusi..Užas..
0
0
14/01/2015 21:06
tu par degvielas cenām??
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
14/01/2015 21:06
Sab, tev negribās to Oderi no sava skapja izlidināt?Pat tur viņai sava beztēma jāieperina...
0
0
14/01/2015 21:06
degviela tik lēta palikusi, ka es vienā vakarā varētu uzreiz pie divām vecenēm izbraukāt..:)
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
14/01/2015 21:07
Ne, par degvielas cenām tā jau laba ziņa... Bet par to vardarbību, kas notiek pasaulē un Latvijā..Par to ka krieviem atkal amurikāņi atkal vainīgi pat Francijas slaktiņos... Ehh..
0
0
14/01/2015 21:07
vai ta šodien svētki?...
0
0
14/01/2015 21:09
fujpēkaka ... par laiku ...
0
0
14/01/2015 21:24
... vāver, tevi kāds ārā triec?)))
0
0
1
...
466
467
468
469
470
471
472
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu