Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9380

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671387 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
14/01/2015 21:30
Nav tiesa... es pēc 20iem nācu mājās un tas bija fantastiski - es tik millllzīgas sniega pārslas nekad nebiju redzējusi!! 
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

14/01/2015 21:31
dolci, gribas jau gan...   kur tik Oderis nav bijis un vēl saka, ka grib visus kaitināt ))izskatās, ka vientuļi meitenei...
0 0
14/01/2015 21:58
sajaukusi skapi ar wc ...  
0 0
14/01/2015 21:58
ziņoju ka izēdu palielu katlu skābu kāpostu zupu un saķēru vēdera vīrusu
0 0
14/01/2015 21:59
ziņoju ka esmu palicis slaidāks!
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

14/01/2015 22:01
gribēju jau teikt ..bet labāk paklusēšu vēder vīrus slaidina )
0 0
14/01/2015 22:04
jā, un tāda viegluma sajūta.. un gribās dejot... nu kā tajās tamponu reklāmās:)
0 0
14/01/2015 22:04
jā, un tāda viegluma sajūta.. un gribās dejot... nu kā tajās tamponu reklāmās:)
0 0
14/01/2015 22:05
A bez tampona nekā???
Tad jau token traki ...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

14/01/2015 22:06
No izēstā daudzuma jau vēdera vīrusi nemetās bet gan no sliktās kvalitātes ēdiena un nemazgātām rokām
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

14/01/2015 22:13
Bljauri, tas vieglums ir kājās?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 22:14
Nabaga Bļauris.:-D
0 0
14/01/2015 22:14
Draudzen, ja vēderā saliek visu pēc kārtas un daudz, tad var dabūt gana ciešu draudzību ar podu.
0 0
14/01/2015 22:14
bļaur, sauc lietas īstajos vārdos...
0 0
14/01/2015 22:16
ar to kvalitāti tā ir kā ir kad pašam jāgatavo.. vecenes man apkārt pilnīgi izlaidušās nav kas pagatavo.. nav pat kurai pupā iekniebt..:(
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 22:19
Būtu turējies pie roltoniņiem un nekādu veiklo kāju!
0 0
14/01/2015 22:20
Roltoniņi ... vēēēēēē ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

14/01/2015 22:21
Vāveri kušu!
0 0
14/01/2015 22:22
būtu būtu eprieli... būtu tu man vienreiz atdevusies, vot būtu! ;)
0 0
14/01/2015 22:24
eprielis tak skops pēc traka...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas