Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 9380
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671387 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
467
468
469
470
471
472
473
...
1327
14/01/2015 21:30
Nav tiesa... es pēc 20iem nācu mājās un tas bija fantastiski - es tik millllzīgas sniega pārslas nekad nebiju redzējusi!!
0
0
Tēmas:
35
Ziņas:
7137
14/01/2015 21:31
dolci, gribas jau gan... kur tik Oderis nav bijis un vēl saka, ka grib visus kaitināt
))izskatās, ka vientuļi meitenei...
0
0
14/01/2015 21:58
sajaukusi skapi ar wc ...
0
0
14/01/2015 21:58
ziņoju ka izēdu palielu katlu skābu kāpostu zupu un saķēru vēdera vīrusu
0
0
14/01/2015 21:59
ziņoju ka esmu palicis slaidāks!
0
0
Tēmas:
35
Ziņas:
7137
14/01/2015 22:01
gribēju jau teikt ..bet labāk paklusēšu
vēder vīrus slaidina
)
0
0
14/01/2015 22:04
jā, un tāda viegluma sajūta.. un gribās dejot... nu kā tajās tamponu reklāmās:)
0
0
14/01/2015 22:04
jā, un tāda viegluma sajūta.. un gribās dejot... nu kā tajās tamponu reklāmās:)
0
0
14/01/2015 22:05
A bez tampona nekā???
Tad jau token traki ...
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
10776
14/01/2015 22:06
No izēstā daudzuma jau vēdera vīrusi nemetās
bet gan no sliktās kvalitātes ēdiena un nemazgātām rokām
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23503
14/01/2015 22:13
Bljauri, tas vieglums ir kājās?
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
14/01/2015 22:14
Nabaga Bļauris.:-D
0
0
14/01/2015 22:14
Draudzen, ja vēderā saliek visu pēc kārtas un daudz, tad var dabūt gana ciešu draudzību ar podu.
0
0
14/01/2015 22:14
bļaur, sauc lietas īstajos vārdos...
0
0
14/01/2015 22:16
ar to kvalitāti tā ir kā ir kad pašam jāgatavo.. vecenes man apkārt pilnīgi izlaidušās nav kas pagatavo.. nav pat kurai pupā iekniebt..:(
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
14/01/2015 22:19
Būtu turējies pie roltoniņiem un nekādu veiklo kāju!
0
0
14/01/2015 22:20
Roltoniņi ... vēēēēēē ...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
14/01/2015 22:21
Vāveri kušu!
0
0
14/01/2015 22:22
būtu būtu eprieli... būtu tu man vienreiz atdevusies, vot būtu! ;)
0
0
14/01/2015 22:24
eprielis tak skops pēc traka...
0
0
1
...
467
468
469
470
471
472
473
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu