Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 9500

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671393 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 14:45
iz-virtuļi!!!... te jau briest grupveida ar pārtikas produktu izmantošanu!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

15/01/2015 14:54
Smērēs un laizīs.
0 0
15/01/2015 14:54
Japp.
Arī virtuļus arī varam klāt pieķert  

Sole ... a ... vai Tev kas iebilstams pret šo ’tortes labas uzvedības kodeksu’?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 14:56
Veidojas tortēdēju grupens ar vēderprieku izvirzībām.
0 0
15/01/2015 14:58
Aga ... visi prieciņi jau tajā vēdera apkaimē notiekas ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 14:59
VP, nesaki viss, bieži vien iesākums sākas ar orālo orgānu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 14:59
Man no tā kodeksa tik divi punkti ir izpildāmi, jo..klusēt es točna nevarēšu!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:00
Sole, tad Tev muti ar torti aizbāzīs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 15:01
..un vispār man šodien kaut kāds jocīgs noskaņojums... ķipa’’kuda podatsa-komu otdatsa’’
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:03
Sole, nu tak sludinājumu sadaļā tādi sludekļi, ka Erots var iet pensijā, spēj tik izvēlēties kuru pirmo ņemti.
0 0
15/01/2015 15:03
muti ar torti aizbāzīs



Frīn, precīzi 10niekā ... tāpēc jau tā torte vajadzīga ... lai gan meitene, kas perfekti izpilda pēdējo punktu, drīkst brīžiem arī pārkāpt klusēšanu  


... es gan domāju, ka tas krutākais sludeklis jau ir ’aizsists’ ... tāpēc arī valda zināms klusums
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/01/2015 15:05
..un es visu laiku komentēšu... ’’jāāā, jāāā, dari man vēl tā, dari man tā... ’’
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:07
Un es kā bargā kundze, visa melnā lateksā ar bisi pār plecu, stumšu Solei māgā gabalu pēc gabala tortes.
0 0
15/01/2015 15:07
bieži vien iesākums sākas ar orālo orgānu

japp ... a kā vēl savādāk lai to torti vēderā iedabū?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

15/01/2015 15:07
Jā, torte sākās ar orālo un beidzas ar an...
0 0
15/01/2015 15:09
Frīn, tas tikai tai gadījumā, ja Dolce pa fikso nebūs visu nolocījusi ... viņa tak dalīties negribot ne pa kam
0 0
15/01/2015 15:10
Sonic, no sērijas - divi par viena cenu?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:12
VP, var tak lielizmēra torti dabūt, visām mutes aizbāzīsim.
0 0
15/01/2015 15:14
Ei, bet skats būs labs ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/01/2015 15:16
Aha, bars skaistu un garšīgu sieviešu, kurām pilna mute ar torti... un korī skan labsajūtas kunkstieni.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas