nu tad jau zapsmaize ari ir torte... lia, es nezin ka citiem manā galvā tā ir.. tāpat ka nav kāpostu karbonādes vai koltetes.. nav galjas, nav kotletes
00
15/01/2015 16:17
Tad jau sāļie kliņģeri arī nesauktos kliņģeri ))).
Kādas tās barankas(tā dziļdomīgi novelk)... Bet vispār ēst vajag nevis runāt... Kas muti virina verbālai izpausmei, tam mazāk tiek gastranomiskai labsajūtai..Vot Tā!
sol, vot kaut kur sen ēdu, tik neatceros -kur... visu laiku mocīja tā doma, ka pati gribu uzcept..dilles drusku garšu pārņēma, nevajadzeja likt... bet visumā labi... ir ar pīrāgi ar kartupeļu pildījumu, tos gan es nesaprotu...