Nu rīt ... kam būs gribēšana - noskaidros klātienē.
00
03/01/2015 19:19
Dikti žēl, bet objektīvu iemeslu dēļ rīt uz Lidiņu netikšu...
00
03/01/2015 20:53
Ieeju saita, skatos viens bilzjuks, mol Eljizaveta, domaju, nemams tantuks, a ciparinji ta nestimt. Es ko, kur palikas mana draudzene, tantuks Elizavetuks?