Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7120

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671128 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

03/01/2015 18:08
Nu rīt ... kam būs gribēšana - noskaidros klātienē. 
0 0
03/01/2015 19:19
Dikti žēl, bet objektīvu iemeslu dēļ rīt uz Lidiņu netikšu...  
0 0
03/01/2015 20:53
Ieeju saita, skatos viens bilzjuks, mol Eljizaveta, domaju, nemams tantuks, a ciparinji ta nestimt.
Es ko, kur palikas mana draudzene, tantuks Elizavetuks?
0 0
03/01/2015 21:22
Hallo, gde vsje?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 21:29
hei, valet! jā, Bete pazudusi, nav manīta kopš vecgada vakara
0 0
03/01/2015 21:34
Būs vētra apskādējusi internetu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 21:36
nu ja, tad jau man drīzāk varēja sakari pazust, ..ne jau Rīgas vidū!
0 0
03/01/2015 21:42
Zdraste, a kak jums vopsem.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 21:46
vopšem -labi!..un kā tev... esi ticis mītnes vietā?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

03/01/2015 22:00
Te vismaz tā mierīgāk bišku. Citādi, visur tāda agresija, traks var palikt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 22:05
man ar šitiem svētkiem visas dienas sajukušas... šodien tak sestdiena, vai ne?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/01/2015 22:12
Sestdiena gan, rīt piespiedu kārtā grēki jāiet sūdzēt... Agri... A man, kā mazam bērnam z nakts ar dienu sajukušas 😢
0 0
03/01/2015 22:13
Sestdiena gan, soliit, un svētdiena būs rīt.un elizai, ja jūs  satraucaties, viss kārtībā. tikai paņēmusi no šejienes mazliet atelpu.sūta sveicienus.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 22:14
fū... nomierināji
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/01/2015 22:16
Nomierinājies par to, ka diena pareizā, vai par elizab... ??? 😁
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 22:17
 par abām..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/01/2015 22:27
Tas labi 😉
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 22:31
Emīl..tu no telefona raksti?..tāpēc ģīmīšu vietā kubiņi rādās??
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/01/2015 22:34
No telefona gan... Dators gultā baisi liels, spiež vēderu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 22:36
iedo buču Protamam, no manis-ļično!... baigi gribas jūs satikt
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas