Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671120 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/01/2015 17:06
Uz plača - izklausās draudīgi.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

03/01/2015 17:08
Drīzāk tā darbīgi tas izklausās.
0 0
03/01/2015 17:08
Solija nelielu vetru, bet neskatoties uz to ljotene paceljas gaisa. Mazliet tricina, bet paciest var, toties lidenei laizoties leja, so sak riktigi raustit, noriju siekalu, un saku burzit zurnalu, ar acu kaktinju, pamanu ka blakus sedosa meitene parkrustas, blin, nu kada velna pec man vakar vajadzeja paskatities to dokomentalo filmu par ljotenju katastrofam. Nosezamies veiksmigi.
Cilveki, nelidojiet vejaina laika, ibitit!
0 0
03/01/2015 17:10
Valets visu dzīvi pārdomājis...
0 0
03/01/2015 17:12
Darbīgi gan, nebūs te nekāda haltūrēšana un dezertēšana
0 0
03/01/2015 17:12
lieku reizi sajutīs baudu, stāvot abām kājām pie zemes... mīļās mājas... nu neesam mēs, cilvēki, -putni
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:14
..kam piparkūkas, kaaaam piiiiparkūūkas???... sacepts tik daudz..un vēl sadāvināts, ka netieku nekādā jēgā.., jau vairs nevaru ieēst!! cik vispār ilgi tos piparu cepumus var glabāt?
0 0
03/01/2015 17:16
ilgi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:18
nu, es droši, ka līdz Jāņiem varēšu ēst! klau, ..a kā ar rītdienu... cikos un kur tiekamies?..stacijas meitenes..
0 0
03/01/2015 17:19
Tak ixxe rakstīja, Lido sākot no 12.oo
0 0
03/01/2015 17:19
vo vo, cikos?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:20
nu, es domāju, moš pirms tam satikties un braukt reizē..es nekad ar sabtransportu uz Lido neesmu braukusi..ar tramvaju jābrauc, ja?
0 0
03/01/2015 17:22
Sol, atsūti man ar baložpastu vienu piparkūku. Un Tev par vienu mazāk jāuztraucas ...
0 0
03/01/2015 17:22
7. trambambulis līdz ’atpūtas centrs Lido’
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:23
kur tam baložam to piparkūku lai iestellē, ..lai tas pats pa ceļam nenoknābātu??
0 0
03/01/2015 17:23
Mani buss pievedīs klāt pie Lido
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 17:24
nu jā, bet tur tak teritorija plaša-kā mēs viena otru atradīsim?
0 0
03/01/2015 17:26
Sol... elementāri:)pēc vējiem matos
0 0
03/01/2015 17:27
tā, skatos kaut kādu ceļojumu raidījumu, un saprotu, ka gribu aizbraukt uz Telšiem... Žemaitijā, Lietuvā.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 32

03/01/2015 17:27
Solaris, ja piegriezies piparkūkas tā pat graust, varu ieteikt uzmeistarot piparkūku kārtojumu - laba štelle :)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas