Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 7020
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671114 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
349
350
351
352
353
354
355
...
1327
Tēmas:
0
Ziņas:
8549
03/01/2015 15:44
Bija daikiri un tāpēc kādi 100 gr bacardi vēl pudelē. Laikam atkal daikiri jātaisa:)
0
0
03/01/2015 15:45
Tad tiešām varētu sākt aizdomāties, ka kaut kas jau nu tur īsti riktīgi nav ...
0
0
Tēmas:
7
Ziņas:
1351
03/01/2015 15:45
njā.. pagājušajā gadā neviens ņēmājs negadījās, tad nu visas cerības uz šo gadu..
0
0
03/01/2015 15:45
man ir tikai kompresēm un dezifekcijai paredzēts šņabis
0
0
03/01/2015 15:47
To Tu Lauciniecei piedāvā?
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17861
03/01/2015 15:47
sveiki, jaunieši.vēl svinam?
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17861
03/01/2015 15:48
starp citu, anks, Tev šitā ļoooooooooooooooti smuka profilbilde-jaajaa!
0
0
03/01/2015 15:49
Mēginām soobraziķ na troih ... vai na cik-tur ...
Nāc bariņā
0
0
03/01/2015 15:51
lizettte, paldies
nu es nezinu kam piedāvat varbūt kad neka nav der ari komprešnieks
0
0
03/01/2015 15:52
... iekšķīgās kompreses ...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17861
03/01/2015 15:53
v-plēsi, svētki ieilguši.paģiriņas?
bet"pa lielam", kā skatos -jauns gads, bet viss pārējais pa vecam
0
0
Tēmas:
7
Ziņas:
1351
03/01/2015 15:54
nē, tik stiprus dzērienus es nevaru.. ka nezaudēju modrību un nekrītu grēkā..
0
0
03/01/2015 15:55
Lauciniec, sen jau vajadzēja.
0
0
03/01/2015 15:55
lauciniec..nu tiklu Tevi neprecēs, ja precēs tad tikai grēcīgu
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
8549
03/01/2015 15:56
Apskatījos anksu. Jā, ļooooti smuki:) Fotogēniska.
0
0
03/01/2015 15:56
Gadu mija nespēj mainīt globālas lietas... piemēram, tautas el vē putnus ...
Nav jau pagiru, nav arī ieilguši svētki, bet šis ziņudēlis kļuvis par visgarāko aktīvo diskusiju
0
0
03/01/2015 15:57
Vai vakar neskatījies Lēdiju Čaterleju? Tur kā dzīvē bija, vispirms fizioloģija... tad pārauga jūtās.
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17861
03/01/2015 15:57
kas saka, ka prec grēcīgās?
ube, mēdz būt arī pretēji
0
0
03/01/2015 15:59
Lizet jaunībā mēdz, ne jau mūsu tantu vecumā.
0
0
03/01/2015 16:00
es to saku
... ube, jap, bet filma reti laba..pilkumi, milēšanas, bet nekādu pošlostj..
fantastiski uznjemtc
)
0
0
1
...
349
350
351
352
353
354
355
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu