Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7020

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671114 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/01/2015 15:44
Bija daikiri un tāpēc kādi 100 gr bacardi vēl pudelē. Laikam atkal daikiri jātaisa:)
0 0
03/01/2015 15:45
Tad tiešām varētu sākt aizdomāties, ka kaut kas jau nu tur īsti riktīgi nav ...
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 15:45
njā.. pagājušajā gadā neviens ņēmājs negadījās, tad nu visas cerības uz šo gadu..
0 0
03/01/2015 15:45
man ir tikai kompresēm un dezifekcijai paredzēts šņabis
0 0
03/01/2015 15:47
To Tu Lauciniecei piedāvā?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 15:47
sveiki, jaunieši.vēl svinam?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 15:48
starp citu, anks, Tev šitā ļoooooooooooooooti smuka profilbilde-jaajaa!
0 0
03/01/2015 15:49
Mēginām soobraziķ na troih ... vai na cik-tur ...
Nāc bariņā
0 0
03/01/2015 15:51
lizettte, paldies
nu es nezinu kam piedāvat varbūt kad neka nav der ari komprešnieks
0 0
03/01/2015 15:52
... iekšķīgās kompreses ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 15:53
v-plēsi, svētki ieilguši.paģiriņas?
bet"pa lielam", kā skatos -jauns gads, bet viss pārējais pa vecam
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 15:54
nē, tik stiprus dzērienus es nevaru.. ka nezaudēju modrību un nekrītu grēkā..
0 0
03/01/2015 15:55
Lauciniec, sen jau vajadzēja.
0 0
03/01/2015 15:55
lauciniec..nu tiklu Tevi neprecēs, ja precēs tad tikai grēcīgu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/01/2015 15:56
Apskatījos anksu. Jā, ļooooti smuki:) Fotogēniska.
0 0
03/01/2015 15:56
Gadu mija nespēj mainīt globālas lietas... piemēram, tautas el vē putnus ...

Nav jau pagiru, nav arī ieilguši svētki, bet šis ziņudēlis kļuvis par visgarāko aktīvo diskusiju
0 0
03/01/2015 15:57
Vai vakar neskatījies Lēdiju Čaterleju? Tur kā dzīvē bija, vispirms fizioloģija... tad pārauga jūtās.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 15:57
kas saka, ka prec grēcīgās?
ube, mēdz būt arī pretēji
0 0
03/01/2015 15:59
Lizet jaunībā mēdz, ne jau mūsu tantu vecumā.
0 0
03/01/2015 16:00
es to saku ... ube, jap, bet filma reti laba..pilkumi, milēšanas, bet nekādu pošlostj..
fantastiski uznjemtc )
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas