Tāāā, paga paga, nupat jau sāk palikt interesanti... un cik apaļīgas tad tam vp paīk, nez? vai ir kāi ’’griesti’’uz to apaļīgumu pusi, jebšu kā? varbūt jaiespraucas šai ’’dzīvelīgajā’’ diskusijā, ko varētu par čatiņu nosaukt..un sāķt reklamēties?un tu lauciniec, piedod, bet esi slaida.
0
0