Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7040

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671123 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/01/2015 16:00
Pārsvarā jau tomēr grēcīgās ...
Lizet, izņēmumi vnk apstiprina likumus
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

03/01/2015 16:00
Ja šai vecumā ir tiklas/li, tad kaut kas nav riktīgi...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:04
ja vārda "tikls" sinonīms ir "nevainīgs", tad nav diez ko lāga, tas tiesa.bet es te vairāk ne par fizioloģiju
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 16:05
man gribētos cerēt, ka prec tomēr tiklās. Vāverplēsi, kādu Tu ņemtu?
0 0
03/01/2015 16:06
Es jau uz to atbildēju
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 16:06
nē, tikls un nevainīgs - nevar būt sinonīmi.
0 0
03/01/2015 16:10
es esmu sapratusi, ka plēsejam vislabak patik apalīgas netikles
bet lai jau vēlreiz atbild patc
0 0
03/01/2015 16:10
Vārdiņam ’tikls’ vēsturiski izveidojusies arī ne visai laba noskaņa ...
0 0
03/01/2015 16:10
Anks, Tu saki???
0 0
03/01/2015 16:12
starp citu, Anks ’ne tikla’ un netikla tomēr ir atšķirīgi jēdzieni
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:13
s etogo mesta po podrobņeje... kā tur ir ar to tiklumu vēsturiski?
0 0
03/01/2015 16:14
Nu, patīk man apaļīgas meitenes, nekad to neesmu noliedzis
0 0
03/01/2015 16:14
Nu jā, un "netikle" arī atšķiras no "grēcīgas"
0 0
03/01/2015 16:17
Tas ir, ja mēs paskatāmies uz to tiklumu, kas patiesībā ir pasens jēdziens, no mūsdienu skatupunkta un kritērijiem ...
Kā tur bija ... V Sovetskom Sojuze seksa ņet!!!
Ne gluži precīzi tā, bet doma jau līdzīga
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

03/01/2015 16:18
(Izlasa VP teikto, un nopriecājas, ka nav apaļīga )
0 0
03/01/2015 16:18
Tāāā, paga paga, nupat jau sāk palikt interesanti... un cik apaļīgas tad tam vp paīk, nez? vai ir kāi ’’griesti’’uz to apaļīgumu pusi, jebšu kā? varbūt jaiespraucas šai ’’dzīvelīgajā’’ diskusijā, ko varētu par čatiņu nosaukt..un sāķt reklamēties?un tu lauciniec, piedod, bet esi slaida.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:20
jā, izmērus lūdzu publicēt!(slaiduma/apaļīguma)
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 16:21
es viņam nederu arī tāpēc, ka pa tiklu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

03/01/2015 16:21
vārdam "tikls"ar sovetskij sojuz nav nekāda sakara. jēdziens "tikls" nāk no aizseniem laikiem.vot
0 0
03/01/2015 16:21
lauka raņķigs pēē laiks, pat nebija vēlmes nekur bez sava personīga komforta doties, kaut par šo ekstru pilsēta tomēr jāmaksā.un ziniet ko sacīšu- pie liela veikala  vēl lielākā stāvvietā tukšu vietu bija atrast ilgstoss process. nu kur tie ļaudis tikai iepirkties un iepirkties... kur jums līdzekļu tik daudz? man pēc programmas jāīeskrien uz kiosku, a jāparkojas 10 minūtes... ak laiki, ak tikumi...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas