Ube... te nu es varētu pastrīdēties-tas no mašīnas markas stipri atkarājas!!..amerikāņu auto ir pat ļoti ērti..pakaļsēdeklis kā gulta... un limuzīnā vispār var grupā laist!!
00
03/01/2015 14:11
Ube, Tiesa. Par visiem 100%. Bet ja nu galīgi naff kur, a gribās tā ka acīs cērt?
Sol, limuzīns jau šajā ziņā varētu būt pat extra - jaunu sajūtu ķeršanai ... bet sanāks konkrēti dārgāk par viesnīcu ...
00
03/01/2015 14:17
Piekrītu VP. Ja cērtas acīs, tad protams var dajebkur. Bet vai vajag? Un vienalga neērti, līdz ar to cieš kvalitāte.
00
03/01/2015 14:20
Vai vajag? Dikti strīdīgs jautājums ... baidos, ka katram atradīsies cita atbilde
00
03/01/2015 14:22
Bāc, nu tak motelis toč būs lētāk kā limuzīnu īrēt.
man ir bijusi situācija ar manu laulāto, ..kad braucam mājās no kautkurienes ar mašīnu... un pēkšņi uznāk TĀ vēlme... nu tiešām tā, ka velns par stenderi... saskatāmies, griežam iekšā pirmajā meža ceļā..un visss... un pēc tam ar mierīgu sirdi braucam tālāk... kas tur tik pārdabisks?
00
03/01/2015 14:24
Skaidrs, ka veca! Uz apšaubāmiem variantiem vairs neparakstos. Izlutināta vai zinies.
00
03/01/2015 14:26
Sol, man ar ir bijis, ka netiek līdz mērķim... nu visādi gadījumi/negadījumi bijuši. Un vienalga izvēlos komfortu.
00
03/01/2015 14:29
nu ja savu sen zināmu tad jau visādi var gadities..bet te jau tie piedavājumi tipa tūlīt un tagad.. pirmajā piegajienā
00
03/01/2015 14:30
Vispār jau jā - nekāda labā braukšana nesanāk, kad gribulis lielāks par pašu
Nu bet gultiņā, protams, var plašāk izvērsties ...
Nu protams, ka ar savu..vislabāko un visforšāko... kad garantēts lielais OOOOO , ne jau ar kaut kādu tikko iepazītu kapeikpi..ēju, kuram žēl naudas viesnīcai!!