Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671114 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/01/2015 14:01
Sole uzkāpusi uz kara takas ... ar zināmu sadisma piesitienu, jo ar pneimatisko plinti beiKC nibūs, bet oioioi kur sāpīgi   

Anks, nu iečolē tak sludinājumos, piemēram, šobrīd pats pats pirmais
0 0
03/01/2015 14:03
Nu punkta A uz B mani vedīs ne pa naudu, bet sex pakalpojumu. Īsāks ceļš, mazāks pakalpojums.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 14:03
jā, es šodien agresīvi noskaņota..te tak aicināja uz sacelšanos un tā!... tad nu es gatavojos!!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

03/01/2015 14:05
agresīvais foršais dupsis zibina
0 0
03/01/2015 14:06
Ube>
Aga. Skaidrīte ... a es jau padomāju, ka inovatīvs transporta pakalpojums tiem, kam nav kur čiki-briki taisīt

Sole sacēlusies ... Glābjas, kas var!!!
0 0
03/01/2015 14:08
VP taksī to čiki-briki būtu baigi neērti taisīt. Izpaliek komforts
0 0
03/01/2015 14:10
vplesej, dabūs pa katiem, ij ko Tu mani sūtiji uz sludekļiem, sāku lasīt citus ari
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 14:10
Ube... te nu es varētu pastrīdēties-tas no mašīnas markas stipri atkarājas!!..amerikāņu auto ir pat ļoti ērti..pakaļsēdeklis kā gulta... un limuzīnā vispār var grupā laist!!
0 0
03/01/2015 14:11
Ube,
Tiesa. Par visiem 100%.
Bet ja nu galīgi naff kur, a gribās tā ka acīs cērt?

Sol, limuzīns jau šajā ziņā varētu būt pat extra - jaunu sajūtu ķeršanai ... bet sanāks konkrēti dārgāk par viesnīcu ...
0 0
03/01/2015 14:17
Piekrītu VP. Ja cērtas acīs, tad protams var dajebkur. Bet vai vajag?  Un vienalga neērti, līdz ar to cieš kvalitāte.
0 0
03/01/2015 14:20
Vai vajag? Dikti strīdīgs jautājums ... baidos, ka katram atradīsies cita atbilde
0 0
03/01/2015 14:22
Bāc, nu tak motelis toč būs lētāk kā limuzīnu īrēt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 14:22
Nado, Fedja, nado!! Ube, tu vnk paliec veca..
0 0
03/01/2015 14:24
es ar veca ... gultiņa, spilventiņš, dušiņa, ..u.t.t.t
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 14:24
man ir bijusi situācija ar manu laulāto, ..kad braucam mājās no kautkurienes ar mašīnu... un pēkšņi uznāk TĀ vēlme... nu tiešām tā, ka velns par stenderi... saskatāmies, griežam iekšā pirmajā meža ceļā..un visss... un pēc tam ar mierīgu sirdi braucam tālāk... kas tur tik pārdabisks?
0 0
03/01/2015 14:24
Skaidrs, ka veca!  Uz apšaubāmiem variantiem vairs neparakstos. Izlutināta vai zinies.
0 0
03/01/2015 14:26
Sol, man ar ir bijis, ka netiek līdz mērķim... nu visādi gadījumi/negadījumi bijuši. Un vienalga izvēlos komfortu.
0 0
03/01/2015 14:29
nu ja savu sen zināmu tad jau visādi var gadities..bet te jau tie piedavājumi tipa tūlīt un tagad..
pirmajā piegajienā
0 0
03/01/2015 14:30
Vispār jau jā - nekāda labā braukšana nesanāk, kad gribulis lielāks par pašu

Nu bet gultiņā, protams, var plašāk izvērsties ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 14:31
Nu protams, ka ar savu..vislabāko un visforšāko... kad garantēts lielais OOOOO , ne jau ar kaut kādu tikko iepazītu kapeikpi..ēju, kuram žēl naudas viesnīcai!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas