Labrīt, pēcpūtiena dienā!... pie manis viss mierīgi, sniega vairs nav, viss lielais ūdens daudzums no ielas ar kaut kur aizpūsts, vai nožuvis ... būtu vēl saulīte-būtu pavisam jauki!
Un, ja par ballēm-tad nu tik sāksies... karnevāli tak parasti pēc jaunā gada..
0
0