Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6940

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671108 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/01/2015 09:47
’’Horoskopi 3.janvārim. Šodien sevi liec pirmajā vietā!!!!’’
oki, tā arī darīsim, ja jau zvaigznes liek -tad mīlēsim šodien sevi un sevi.
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

03/01/2015 09:52
apmēram kā tas izpaudīsies? iesi pirkt jaunas kurpes? vai lūpukrāsu?
0 0
03/01/2015 10:28
Mīlēt sevi un sevi ... par to bik jāpadomā ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/01/2015 10:32
Popitka ne popitka, brauks vēlreiz uz pastu... Ceru saņemt savas augstpapēžu kurpes, ne pastaliņas...
0 0
03/01/2015 10:33
dolče, balles tak beidzās, kam Tev tagad kurpes???
0 0
03/01/2015 10:35
Nu bet gribas tak meitenēm rīt tā pa smuko atrādīties ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

03/01/2015 10:38
Aizpūtīs ar visām kurpēm... somiņā vajadzētu salikt ķieģeļus, bet tad būs kā ar pastkasti, kad tās kurpes nelīdīs iekšā :D
0 0
03/01/2015 10:39
Gribās gan...
0 0
03/01/2015 10:39
Kas tad nu tā pūtīs ... Līna jau uz citām mājām būs aiztenterējusi ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/01/2015 10:44
Janvārī takš visur kur masku balles vairumā notiek... nekas vēl nav beidzies..Mums darba ar vēl būs, ziemassvētkos tik pie eglītes pasēdējām, janvārī kautkas būs, vai nu balle, vai brauciens pie letiņiem...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 10:57
Labrīt, pēcpūtiena dienā!... pie manis viss mierīgi, sniega vairs nav, viss lielais ūdens daudzums no ielas ar kaut kur aizpūsts, vai nožuvis ... būtu vēl saulīte-būtu pavisam jauki!
Un, ja par ballēm-tad nu tik sāksies... karnevāli tak parasti pēc jaunā gada..
0 0
03/01/2015 11:01
nu bet nav jau tas karnevāls rit
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 11:04
... bet kurpes tak jāienēsā!
0 0
03/01/2015 11:17
nepirks neko, tāpat sevi mīlēs... šodien vajagot māju tīrīt, vecas grabažas mest laukā.
0 0
03/01/2015 11:24
Līst...
0 0
03/01/2015 11:28
jāsāk laikam rabotac..jo manā vietā nedarīs to cits
elektriba raustās..varbut tomer nestrādat??
0 0
03/01/2015 11:29
Ube, nu kur Tu tagad taisies līst???
0 0
03/01/2015 11:31
Tad nu klausiet -esiet prāīgi un turiet kājas siltumā. pārbraukšu -pārbaudīšu.
0 0
03/01/2015 11:33
VP, tagat vislabāk patiktos līst... azotē.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 11:35
Anks, labi, ka atgādināji, ..ka grāmatvedei papīri jānosūta!
Nez-tas pasts strādā šodien vai nē?!..kur Dolče?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas