Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6920

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671111 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/01/2015 21:42
Operas spoku klausījos Mežparkā...,
dikti nepatika, nu nevar tak to apvienot
ar šašlikiem, dažādām uzkodām un popkornu!!!
0 0
02/01/2015 21:43
neko neteikšu.Vēberu neskatījos.varbūt atkārtojumu pavērošu.
0 0
02/01/2015 21:43
http://vanemuine.ee/vana_leht/index.php?sisu=rep&mid=459&etendus=668&lang=eng
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

02/01/2015 21:44
Gluži kā Bocelli. Bija viņš tur, kaut kur un es to zināju, bet skatījos pārsvarā ekrānā. Man labāk koncerts uz ekrāna mājās patīk.
0 0
02/01/2015 21:44




... arī variants...
0 0
02/01/2015 21:45
Mežaparkā neko nevar apvienot ar rīšanu... Tas nu uzdzen dusmu, tiešām!
0 0
02/01/2015 21:45
Vēbers komplektā ar šašliku un popkornu? Bezgaršīgi ...
0 0
02/01/2015 21:46
Biju arī uz Bočellī koncertu Mežparkā...,
daudz labāks, vismaz tās aziātu virtuves tik traki neoda!
0 0
02/01/2015 21:52
Biji tuvāk skatuvei...
0 0
02/01/2015 21:55
Biju tālāk no virtuvēm...,
kreisajā pusē un arī tuvāk skatuvei.
0 0
02/01/2015 21:56
afanam-bijām uz BOčELLI koncertu Mežaparkā -sēdējām 3.rindā -koncerts ļoti jauks, un smaržas netrauceja, gribētos dzirdēt 10.janvāra koncertu, bet diez vai arēna rīga ir piemērota.
0 0
02/01/2015 21:59
Arēnā akustika ir kā ir ...
0 0
02/01/2015 22:00
drīzāk jau nav kā ir
0 0
02/01/2015 22:01
Arēnā varētu būt ļotri labs koncerts,
arī mēģinātu uz to aiziet..., bet biļetes 150 airi!
0 0
02/01/2015 22:07
liekas, ka pērn bija KRAKOVā -nu tad, ja rēķina ar braucienu -jāmēģina atļauties-tik īsti nesapratu sēdvietu plānu-liekas, ka tribīnēs arī sēdēs, vairumā koncertu jau sēdvietas tikai zālē
0 0
02/01/2015 22:14
Nupat paskatījos ’’Biļešu servisā’’...,
pa 20 ’’airiem’’ tik bērnu biļetes...,
un laikam arī tās pie to ’ieņemšanas’?
0 0
03/01/2015 07:15
bērnu biļetes uz BOčELLI-it kā nav nopietni, vismaz Mežaparka koncertā, un pirms tam Lietuvā bērnuskoncertā neievēroju
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

03/01/2015 09:15
Jāiečolē vai visi bez liekiem Linas pūtieniem... Man tā Lina grabināja visu nakti kā tāda neaicināta viešņa...
0 0
03/01/2015 09:17
dīvaini, te nekāda dižā vētra nebija visu nakti. un labi arī ka tā. reizēm arī kaut ko nedabūt ir veiksmīte.neko nejūtos zaudējusi.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

03/01/2015 09:19
emoušenu pietrūkst ? 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas