Gluži kā Bocelli. Bija viņš tur, kaut kur un es to zināju, bet skatījos pārsvarā ekrānā. Man labāk koncerts uz ekrāna mājās patīk.
00
02/01/2015 21:44
... arī variants...
00
02/01/2015 21:45
Mežaparkā neko nevar apvienot ar rīšanu... Tas nu uzdzen dusmu, tiešām!
00
02/01/2015 21:45
Vēbers komplektā ar šašliku un popkornu? Bezgaršīgi ...
00
02/01/2015 21:46
Biju arī uz Bočellī koncertu Mežparkā..., daudz labāks, vismaz tās aziātu virtuves tik traki neoda!
00
02/01/2015 21:52
Biji tuvāk skatuvei...
00
02/01/2015 21:55
Biju tālāk no virtuvēm..., kreisajā pusē un arī tuvāk skatuvei.
00
02/01/2015 21:56
afanam-bijām uz BOčELLI koncertu Mežaparkā -sēdējām 3.rindā -koncerts ļoti jauks, un smaržas netrauceja, gribētos dzirdēt 10.janvāra koncertu, bet diez vai arēna rīga ir piemērota.
00
02/01/2015 21:59
Arēnā akustika ir kā ir ...
00
02/01/2015 22:00
drīzāk jau nav kā ir
00
02/01/2015 22:01
Arēnā varētu būt ļotri labs koncerts, arī mēģinātu uz to aiziet..., bet biļetes 150 airi!
00
02/01/2015 22:07
liekas, ka pērn bija KRAKOVā -nu tad, ja rēķina ar braucienu -jāmēģina atļauties-tik īsti nesapratu sēdvietu plānu-liekas, ka tribīnēs arī sēdēs, vairumā koncertu jau sēdvietas tikai zālē
00
02/01/2015 22:14
Nupat paskatījos ’’Biļešu servisā’’..., pa 20 ’’airiem’’ tik bērnu biļetes..., un laikam arī tās pie to ’ieņemšanas’?
00
03/01/2015 07:15
bērnu biļetes uz BOčELLI-it kā nav nopietni, vismaz Mežaparka koncertā, un pirms tam Lietuvā bērnuskoncertā neievēroju