Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671102 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/01/2015 18:07
Ej nu ej ... neko es nepūšu!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 18:10
Vāveri Tu man ierieb nevis pūt:-P

Līna pūtienus taisa...
0 0
02/01/2015 18:16
vecenes, laižam laižam līdz jūriņai??
0 0
02/01/2015 18:30
Un nu par to, kas laukā- tumšs un lietus līst... vētras gan vēl nav.un darba diena ir galā. sveiki, atpūtnieki, jums gan labi bij, ka nevajadzēja šodiem līst no migām laukā.Sveikiņi.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

02/01/2015 18:46
bet mani sasmīdināja piezīme uz pakas aicinajuma-neielīda pastkastītē... Viņa tiešām stiepa tās kurpes uncerēja iebāzt pa pastkastītes spraugu???

Kad pastā beigsies krīze, stāsta, ka tad pastniekiem dzrba pienākumu pildīšanai āmuriņus ieprirkšot, lai pastkastēs ne tikai kurpes vien iedabūtu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 19:37
uhhh..Līna nāk... un nāk... pūš pamatīgi!!
0 0
02/01/2015 19:40
Nez kādēļ tās vētras parasti sauc sieviešu vārdos ??
0 0
02/01/2015 19:41
nu esam mēs vetrennjas būtnes, tāpēc
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 19:44
vispār jau tā nemaz nav..ir arī vīriešu vārdos, to esot 1979.gadā pieprasījušas pašas sievietes!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 19:45
sācies viss esot no kaut kādām sengrieķu atriebības dievietēm...
0 0
02/01/2015 19:47
Vētrām piestāv fonā Vēbers...
0 0
02/01/2015 20:00
vējš puš lietus līst, bet vētra te nav.
0 0
02/01/2015 20:04
Vēbers, saki? Nu ja tā Līna atvilksies arī pie manis, pārbaudīsim ...
0 0
02/01/2015 20:06
VP, baigi labs tas Vebers, ne? Žēl, ka Latvijā nav mūzikli. Tallinā tie ir...
0 0
02/01/2015 20:09
Nu laPs jau gan
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

02/01/2015 20:15
Nu šim brīdim atbilst Vēbera "Svilpiens vējā"
0 0
02/01/2015 20:20
Var jau būt, ka svilpiens vējā, bet Vēbers toč nē.
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

02/01/2015 20:21
Man daudz labāk patiktos minets vējā
0 0
02/01/2015 20:21
Latvijā IR mūzikli. Paulam vien ir seši.
0 0
02/01/2015 20:22
ej nu ej krot ... appūtīs vēl tā, ka nezināsi cik vecs

... latvju mūzikli ... pārsvarā tradicionālajā latviešu umcacā (a-ļa stum-kaktā) stiliņā ... neir labi ...
to gan nesaku par absolūti visiem ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas