Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6820

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671096 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 15:38
fū, pēdējie ciemiņi prom, var atvilkt elpu!... ko darām, tauta? saobrozim na troih??
0 0
02/01/2015 15:39
sole, minerālūdeni???vai kā
0 0
02/01/2015 15:40
Vai kā...
0 0
02/01/2015 15:41
Sole liek, mēs skandinām un suminām ... kaut kā tā  
 (labāk tak vēlu, kā nekad, vai ne? ... ziņoju, ka  )
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 15:46
ziņoju, ka šodien topā piparmētru tēja!!
0 0
02/01/2015 15:47
ļoti labi nervus ari nomierina
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 15:48
klau, bet e-Bete tak tā arī neatradās??!!... nav kas slikts noticis..
0 0
02/01/2015 15:56
nu cerams, ka nav apslimusi..tagad jau tie virusi klist.
0 0
02/01/2015 15:57
Japp ... piparmētru tēju es arī mīļu prātu nobaudītu ... problēma - nav piparmētru ...

... hmmm ... jā, tiešām drusku dīvaini ...
0 0
02/01/2015 15:58
viriešiem piparmētras ir kaitigas, ...
0 0
02/01/2015 15:59
Ko tu neteiksi!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 15:59
nav jau tik  traki, ja vien nedzer katru dienu!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 16:00
Anks, kas šovakar labs pa TV?..tu jau visu zini
0 0
02/01/2015 16:00
ja vien nedzer katru dienu

... laba piebilde
0 0
02/01/2015 16:01
22.00 ir Lēdijas Čaterlejas miļākais pa TV7, tā filma ir laba esmu redzejusi..un inspektors Džonss ari šodien ir..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 16:02
Vāveris sadzersies piparmētru un būs pļukt:-D
0 0
02/01/2015 16:05
nu ja varbūt vinjam vajag, lai ir pļurkt
0 0
02/01/2015 16:06
Tev ir piedāvājumā kas labāks?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 16:09
Kā tā var būt, ja uznāk kāre palasīt lubene, bet biblene provincē ciet... Šitā aplauzties.:-P
0 0
02/01/2015 16:10
Tā iet, kad citiem aplauzienus pareģo!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas