Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6800

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671094 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 14:24
Vallet Tu man garām brauksi:-P tik nelien Gaujienas purvos!tur bieži vadātājs piemetās.

Vāveri la la lā:-P
0 0
02/01/2015 14:27
... vai tik tam vadātājam(ai) ’kļička’ nesākas ar ’e’?
0 0
02/01/2015 14:31
kautkas jau ar to raganu nav kārtībā, apskat kā dzietāt sākusi la la lā vāver lalalā...
0 0
02/01/2015 14:33
Bļauri, ja Tu meiteni par raganu lamāsi, viņa Tevi ciemos toč neaicinās .. bet varbūt, ka tas nebūt nav slikti (priekš Tevis), jo purvu tur tiešām ir daaaaudz...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

02/01/2015 14:35
Pēc Jaunā gada sagaidišanas, sākās ciemos brauksana!:)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 14:58
Vāveri a kā Tu zini, ka daudz purvu? es vienreiz riņķoja labu laiku un tā teikt nejauši izlīdu ārā krietni tālu no auto.:-D
Bļaur kā ar roltoniņiem?:-D
0 0
02/01/2015 15:04
A vot zinu ... tik neprasi, ko tur darīju, tik un tā neatzīšos!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

02/01/2015 15:07
Klau, V-plēsi, varbūt Tu joprojām pa purviem klīsti?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 15:10
Nu nu... Vāveri ko tur darīji? Nemaz nežmiedzies:-D
0 0
02/01/2015 15:12
pa brīžam priedes lokās un elektrība raustās -kaimiņam katla vāku no balkona nonesa.ieteikums -labāk tomēr sagatavoties vētrai, lavi, ja neskars, bet ka nu, tad, lai vajadzīgais pa rokai
0 0
02/01/2015 15:16
A es - purva bridējs  
Ko, nu ko ... ko var vāverplēsis purvā meklēt... slapju purva vāveri, protams
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 15:20
Vāveri tur tomēr dzērvenes nevis vāveres:-P
Manā provincē vēl ir ciešami, bet rādās būs neforši...
0 0
02/01/2015 15:24
Epriel, es jau arī tik pēc tam savu alošanos sapratu (tobiš, ka slapjas vāveres nebūt nav purvā jāmeklē), bet gadās jau visādi šai dzīvē 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 15:31
Beigsies viss kā roltončikam:-D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

02/01/2015 15:31
Nu jā, vieni slapju vāveri meklē purvā, bet otri karstā vannā!:)))
0 0
02/01/2015 15:32
Epriel, Tu ar šādiem pravietojumiem tā uzmanīgāk ...
0 0
02/01/2015 15:35
te tikai tā stiprāk puš vētras nav..labi būtu, ja viss nokustu un viss ūdens aizplustu prom
0 0
02/01/2015 15:36
Anks, no Tavas mutes dieva ausī ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 15:36
Vāveri, bu bu bu... labāk bačeņes lādē... :-P
0 0
02/01/2015 15:37
A man bačenes nevajag ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas