Vallet Tu man garām brauksi:-P tik nelien Gaujienas purvos!tur bieži vadātājs piemetās.
Vāveri la la lā:-P
00
02/01/2015 14:27
... vai tik tam vadātājam(ai) ’kļička’ nesākas ar ’e’?
00
02/01/2015 14:31
kautkas jau ar to raganu nav kārtībā, apskat kā dzietāt sākusi la la lā vāver lalalā...
00
02/01/2015 14:33
Bļauri, ja Tu meiteni par raganu lamāsi, viņa Tevi ciemos toč neaicinās .. bet varbūt, ka tas nebūt nav slikti (priekš Tevis), jo purvu tur tiešām ir daaaaudz...
Vāveri a kā Tu zini, ka daudz purvu? es vienreiz riņķoja labu laiku un tā teikt nejauši izlīdu ārā krietni tālu no auto.:-D Bļaur kā ar roltoniņiem?:-D
00
02/01/2015 15:04
A vot zinu ... tik neprasi, ko tur darīju, tik un tā neatzīšos!
Nu nu... Vāveri ko tur darīji? Nemaz nežmiedzies:-D
00
02/01/2015 15:12
pa brīžam priedes lokās un elektrība raustās -kaimiņam katla vāku no balkona nonesa.ieteikums -labāk tomēr sagatavoties vētrai, lavi, ja neskars, bet ka nu, tad, lai vajadzīgais pa rokai
00
02/01/2015 15:16
A es - purva bridējs Ko, nu ko ... ko var vāverplēsis purvā meklēt... slapju purva vāveri, protams