Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671088 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/01/2015 18:27
Fraise...,
svēti vārdi...,
izvirtības atcēlās,
nu varēs izgulēties!
0 0
01/01/2015 18:30
Es vēl laimīgaks, Vecmīlgrāvī salūts bija varens, nekāda migla netraucēja!!!
0 0
01/01/2015 18:31
Un lai pavisam ķitri un tikli iesākt šo gadu- tūdaļ skatīsies pa Tv ’’Zelta zirgs’’. multenīti.
0 0
01/01/2015 18:32
Nupat  pa TV saklausīju atzinu...,
vislabakais sekss ir ar to,
ar kuru ar bez seksa ir labi!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 13700

01/01/2015 18:33
Afi, viedi vārdi
0 0
01/01/2015 18:34
tiešam ļoti labi sacits
0 0
01/01/2015 18:35
jāpiekrīt vien ir. smuki rūkts
0 0
01/01/2015 18:36
... es tak zinu ko saku un dažbrīd uzklausu viedus cilvākus!
0 0
01/01/2015 18:37
Tā viņš ir.
0 0
01/01/2015 18:37
Frais, varu ieteikt vēl vienu labu un uzmundrinošu muļķiku par JG tēmu
"Злоключения Снегурочки" saucas ...
0 0
01/01/2015 18:38
Mjā... labi gan. :)

Nu, zinies, ar tām lattelekoma fīčām... visu dienu var ķinīšus skatīties... jau apnicis.
Laikam jāpasūta kāda masāža vai?...
0 0
01/01/2015 19:05
masāža caur lattelekomu?
0 0
01/01/2015 19:10
..., njāā..kauko nesapratu,
bet varbūt ir kadas jaunas ’’fīčas’’...,
 man arī Lattelekoms pieslēgts.
Jāpainreresējās,
varbūt, masāža ar izbraukumu uz mājām.
0 0
01/01/2015 19:12
Nēēēēēē’... fīčas, ka var grozīt atpakaļ visu neredzēto.
A masāža lai orgaņizmu izkustina... no pie TV sēdēšanas.:) Telekoms, diemžēl, to nepiedāvā.;)
0 0
01/01/2015 19:13
man minetu. tīri sirds mieram
0 0
01/01/2015 19:13
Nāk Jaunais gads ar jauniem piedāvājumiem!!!
0 0
01/01/2015 19:19
Ja labi, metodiski piestrādā, visu var saorganizēt. Vai tad ne?;) Re, afis piedāvāja SPA... laikam neviena nepiekrita... vismaz publiski. ;)Ja man būtu tuvāk, aizbrauktu. :)
0 0
01/01/2015 19:21
SPA ir laba lieta.
0 0
01/01/2015 19:28
Publiski nepiedāvāju,
nevienai personigi nerakstīju,
Konkrētajai personai,
tas jau bija zinams no vakardienas.

... bet tiešām, laba lieta šovakar aizgāja garām..
0 0
01/01/2015 19:29
tikko izlasīju ģeniālu ušakova izteicienu par krastmalas uguņošanu:
spriežot pēc skaņas, uguņošana bijusi laba

0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas