... es tak zinu ko saku un dažbrīd uzklausu viedus cilvākus!
00
01/01/2015 18:37
Tā viņš ir.
00
01/01/2015 18:37
Frais, varu ieteikt vēl vienu labu un uzmundrinošu muļķiku par JG tēmu "Злоключения Снегурочки" saucas ...
00
01/01/2015 18:38
Mjā... labi gan. :)
Nu, zinies, ar tām lattelekoma fīčām... visu dienu var ķinīšus skatīties... jau apnicis. Laikam jāpasūta kāda masāža vai?...
00
01/01/2015 19:05
masāža caur lattelekomu?
00
01/01/2015 19:10
..., njāā..kauko nesapratu, bet varbūt ir kadas jaunas ’’fīčas’’..., man arī Lattelekoms pieslēgts. Jāpainreresējās, varbūt, masāža ar izbraukumu uz mājām.
00
01/01/2015 19:12
Nēēēēēē’... fīčas, ka var grozīt atpakaļ visu neredzēto. A masāža lai orgaņizmu izkustina... no pie TV sēdēšanas.:) Telekoms, diemžēl, to nepiedāvā.;)
00
01/01/2015 19:13
man minetu. tīri sirds mieram
00
01/01/2015 19:13
Nāk Jaunais gads ar jauniem piedāvājumiem!!!
00
01/01/2015 19:19
Ja labi, metodiski piestrādā, visu var saorganizēt. Vai tad ne?;) Re, afis piedāvāja SPA... laikam neviena nepiekrita... vismaz publiski. ;)Ja man būtu tuvāk, aizbrauktu. :)
00
01/01/2015 19:21
SPA ir laba lieta.
00
01/01/2015 19:28
Publiski nepiedāvāju, nevienai personigi nerakstīju, Konkrētajai personai, tas jau bija zinams no vakardienas.
... bet tiešām, laba lieta šovakar aizgāja garām..
00
01/01/2015 19:29
tikko izlasīju ģeniālu ušakova izteicienu par krastmalas uguņošanu: