Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671080 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/01/2015 17:10
Traģisks skats, ja pieēstie punči sāk drebināt saturus!!!
0 0
01/01/2015 17:11
a kauliņus darbā sāks kustināt!a to gadās tāpat skriet pēc biļetena uz dienām trim!
0 0
01/01/2015 17:12
Nu, nu afi, būs ne vainas...
0 0
01/01/2015 17:12

Neķītrās dejas!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 17:12
Man ar, man ar kautkādas tur mušiņas ir(bet ne spāņu, lai jau kāds nesāk neķītras domas te domat, ja!), laidīs gaisā kad uz laukime aizbrauks, mazajam parprieku..Pilsētā tāpat jau pietiek..
0 0
01/01/2015 17:13
Laba doma ... Ube piesakās par dejotāju?
0 0
01/01/2015 17:14
Afi, TEv stienis ir?
0 0
01/01/2015 17:14
Dolce, tā piebilde bija par tālu. Paspēju jau padomāt tās neķītrās domas ...

Ube, iespraudīs lomiku kupenā un labi būs!
0 0
01/01/2015 17:15
Nāks tak vēl Pravoslanie Ziemsvētki un Starijs gods..., šaus briesmīgi!!!
0 0
01/01/2015 17:15
Ube..., par kuru ’’stieni’’ Tu jautāji???
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

01/01/2015 17:16
Uzleks uz stieņa un gar zem ar visu smago pieēdumu .:-D
0 0
01/01/2015 17:16
pa gultu a var dejot, ja māk!divatā!ja lusta, un plata gulta, ta divsievība bez štampa a nav aizliegta!
0 0
01/01/2015 17:18
... jūs par ko?
Dažbrīd ar tiem ’stieņiem’ vajag mazliet uzmanīgāk...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 17:22
Es ies palēkāt..Pizziku..pavilkos...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

01/01/2015 17:22
Afis nav redzējis dejas ap stieni.:-P
0 0
01/01/2015 17:25
padjom sperevarotam toč vairs nesanāks!nav vajadzības!
0 0
01/01/2015 17:25
Afi, un par kuru stieni Tu padomāji??
0 0
01/01/2015 17:27
Ube..., es tomēr esmu reālists...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/01/2015 17:30
Labrīt!!
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

01/01/2015 17:32
Solīt, labrīt!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas