Man ar, man ar kautkādas tur mušiņas ir(bet ne spāņu, lai jau kāds nesāk neķītras domas te domat, ja!), laidīs gaisā kad uz laukime aizbrauks, mazajam parprieku..Pilsētā tāpat jau pietiek..
00
01/01/2015 17:13
Laba doma ... Ube piesakās par dejotāju?
00
01/01/2015 17:14
Afi, TEv stienis ir?
00
01/01/2015 17:14
Dolce, tā piebilde bija par tālu. Paspēju jau padomāt tās neķītrās domas ...
Ube, iespraudīs lomiku kupenā un labi būs!
00
01/01/2015 17:15
Nāks tak vēl Pravoslanie Ziemsvētki un Starijs gods..., šaus briesmīgi!!!