Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6640

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671186 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/01/2015 15:26
Nebļaustās, ļaujiet meitenei izgulēties!
0 0
01/01/2015 15:27
Nebļuaustamies, bet konstatējam!

Solvita

Jaunā gada noskaņa Solvitai liek vienmēr bēgt no vienmuļības, būt uzpostai un skaistai un izvairīties arī no ķildām un rutīnas. Solvitai ir tendence sasteigt notikumu gaitu. Viņa paļaujas tikai uz sevi un pagājību neuztver traģiski. Solvita uzrota piedurknes un sirsnīgi metas darījumos. Var arī no torņa ielēkt ūdenī, jo alkst asu izjūtu.
0 0
01/01/2015 15:30
... atnāca kārtībnieks Ube ...
0 0
01/01/2015 15:31
Ak vaii..., ja visi kārtībnieki būtu, ka Ube...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 15:59
Eh..jāpiebeidz leduskapī aizķēries šampiņš..Ka viņš tā palika vientuļš tur neaizceļoja līdzi uz svinībām??
0 0
01/01/2015 16:00
Pilnīgi piekrītu, jāvelk āra no ledusskapja ietaupijumus!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 16:03
Ir jau darīts..Baidos, ka nesaku muldēt nelabi..Atšķirībā no virtuālā alko no šita arī reibst..Atņemiet man kāds laicīgi to datoru..
0 0
01/01/2015 16:24
a varbūt labāk atņemt to šampiņu? Laicīgi. 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 16:25
Nu par vēlu tu nāc..jau glāzē viss sapilināts..
0 0
01/01/2015 16:27
Dolčē.., paņem glazīti un pastumies ar beņķi mazliet no galda, kur ’’klaviere’’.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 16:28
Nevaru, klaviere klēpī..Pareizak sakot -portatīvais..A šampis uz galda... varbūt to galdu kāds aizvilks???
0 0
01/01/2015 16:29
ta jau dziļā glāze, ieb pudelē nekas nav bijis!labi ka es šampiņus sen jau nedzeru!kaitīgi esot!
0 0
01/01/2015 16:32
Dolče, nu nevar tak ilgi nogulet uz viena sāna...,
pagriezies pret sienu un ta to pudeli vairs neredzēsi,
varbut aizmirsīsies, jebšu aizmigsi?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 16:35
Neguļu, sēžu...
0 0
01/01/2015 16:37
/saspicētām ausīm sēž un gaida, kad Dolce sāks muldēt nelabi/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 16:40
Laikam nesāks..nav provokāciju...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 13700

01/01/2015 16:41
Vizualizeju - Vāverplēsis arspicām ausēm... hihi labais
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

01/01/2015 16:43
Un ausu spicajos galos - pušķīši:) Kā vāverītēm:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 16:43
Ka tādam elfam, ne?
0 0
01/01/2015 16:45
Dolče - uzdejojam! (provokācija)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas