parasti, ja nevar pamosties un iepriekšējā dienā ņemts, ta aknas!atceros 17gados, tā riktīgi piemetos!man uzreiz teica, ja slikti, ta aknas nestrādā!
00
01/01/2015 17:45
ja pareizi salāpās, ta nekas!
00
01/01/2015 17:46
Maybex..., labi pieteikts..., vēl mazliet un arī manējās varēs likt blakām.
00
01/01/2015 17:49
Man tā kā likās, ka šodien nevajadzētu dzert, bet nez kā viens garšīgs Cuba Libre glāzē ieviesās... Priekā, tautieši, lai mums jaunā gadā jautrība un saticība, un spēja vienam otru pieņemt, saprast un atbalstīt!