Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6700

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671081 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/01/2015 17:33
Solīt...      ... mazliet iereibušas bučas!!!
0 0
01/01/2015 17:33
Laburītu, Sol!
Ceru, ka labs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/01/2015 17:36
tāda paplāna dūša laikam jau atkal tie cepumi pie vainas
0 0
01/01/2015 17:37
... šoreiz lašmaizes..
0 0
01/01/2015 17:38
aknas!
0 0
01/01/2015 17:40
solaris cib-rīt!
0 0
01/01/2015 17:40
... mencu aknas vēl uz galda...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/01/2015 17:42
Batka, bučas jaunajā gadā!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 13700

01/01/2015 17:44
Afi, labi, ka tik mencu.
0 0
01/01/2015 17:44
parasti, ja nevar pamosties un iepriekšējā dienā ņemts, ta aknas!atceros 17gados, tā riktīgi piemetos!man uzreiz teica, ja slikti, ta aknas nestrādā!
0 0
01/01/2015 17:45
ja pareizi salāpās, ta nekas!
0 0
01/01/2015 17:46
Maybex..., labi pieteikts..., vēl mazliet un arī manējās varēs likt blakām.
0 0
01/01/2015 17:49
Man tā kā likās, ka šodien nevajadzētu dzert, bet nez kā viens garšīgs Cuba Libre glāzē ieviesās...    Priekā, tautieši, lai mums jaunā gadā jautrība un saticība, un spēja vienam otru pieņemt, saprast un atbalstīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/01/2015 17:51
pieskandinu ar jogurta ķobīti!!!
0 0
01/01/2015 17:51
Lia, šodien vēl VAR, tik rīt mazliet uzmanīgāk jāaizsāk vienas dienas darbanedēļa...
0 0
01/01/2015 17:53
solāris!šokolādbučas!trīs!tev uz vaigdziņa!
0 0
01/01/2015 17:54
solaris!vienu litru zilonīša 3stundu laikā un ta jau būs labi!
0 0
01/01/2015 17:55
Boržomi, Boržomi, Boržomi ...
0 0
01/01/2015 17:56
Afīt, man tik pirmdien uz darbu... rīt vēl varu bizes atpīt
0 0
01/01/2015 17:57
lia!man tik liela viskija glāze, ta toč vakari būtu par īsiem!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas