Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671086 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/01/2015 19:32
Šo viņš jau vakarnakt pēc tā blīkšķa teica... :)
0 0
01/01/2015 19:35
nedzirdēju / nepievērsu uzmanību ... un vispār - kam tas tajā brīdī interesēja ...
0 0
01/01/2015 19:39
Salūts neredzīgo pansionātā..., skan diezgan skaudri.
Bet cik nu es sapratu, ta pai vainas vairāk bija tas, ka pirotehnikas dūmus ’’spieda pie zemes’’ un tas bija pie traucētas redzamības... Ušakovs šoreiz nespēja stāt pretīm atmosfēriskajam spiedienam.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 13700

01/01/2015 19:40
Starp citu, par šādu lietu sinoptiķi brīdināja. Bet ja būtu atcelts tas salūts, tad "protestantu " būtu bijis vesels bars.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/01/2015 19:41
Nu jā un nebija neviena, kas miglu izdzenā... Šoreiz ieguva tie, kuri salūtus skatīja provincēs...
0 0
01/01/2015 19:42
Maita migla neklausa Ušakovam!
Nekādas kārtības!
0 0
01/01/2015 19:45
Man prieks,
lūkojos brīnišķīgā salūtā
balkām ’’Ziemeļblāzmas pilij’...
0 0
01/01/2015 21:35
bet es šodien redzeju salūtu..kaut kas blikškinaja un redzēt varēja labi..
u sjo..pēdējais tortes gabalijs ari noēsts..rit atkal var sākt jaunu skaistu veselīgu dzīvi..
Eltons Dzons pa TV7
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

01/01/2015 23:08
Ar labu nakti visiem sagurušajiem!!!
0 0
01/01/2015 23:27
Ar u sjo, nu moska vel rit kadu gabalinju tortika, kadas koncinjas, kadu cepuminju, un tad tik uz udens ok salatlapas
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 10:54
Laaabrīiit!!... nu ko, turpinām svinēt????..šodien Induļi un Ivo..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 10:58
Labrīt..Kautkas jāsadara, bet kas?..Ņepoņatka..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 10:59
Dolče, vētrai jāgatavojas! Līna nāk!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

02/01/2015 11:03
Njā... netīkams laiks. Drūmi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 11:03
Tad ir jāiet kāds riksīts pa parku jaizlaiž, kamēr vēl nepūš Daugavā..Bet vēl kādu stundu nedrīkst..Brokastkafija puncī...
0 0
02/01/2015 11:03
Rietumu piekrastee taa liist un veejo, ka nodrosinaats maajas reziims... Seedees maajaa un dzers teeju
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

02/01/2015 11:07
Cepuri nost, Tavā priekšā, Dolcevita! Tu par riksīti runā, bet es nesaprotu, kā līdz sporta zālei nokļūt, lai kājas nekļūtu slapjas:)
0 0
02/01/2015 11:17
piērīgā -Piņķi, Mārupe, Olaine -līst, tumšs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 11:17
suņa laiks, līst riktīgi un vējš pieņemas spēkā!! turamies!
0 0
02/01/2015 11:29
Parasti saku, ka nav slikti laika apstākļi, bet nu šitas, kas ārā nav nekāds patīkamais.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas