Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6780

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671087 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/01/2015 11:39
jums vecenēm šoreiz taisnībba. nekāds patīkamais..
0 0
02/01/2015 13:03
Nav nepiemērota apģērba, toties ir nekam nederīgs klimats ... piemēram, tas, kas šodien aiz loga.
A man pie kājas - ārpasaulē neko neesmu pazaudējis
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 13:09
Vēl nav tik traki... pat ārpasaulē viss mierīgi... aptiekā gan rinda kā pēc desām.
0 0
02/01/2015 13:14
pieļauju, ka tur vnk ir tablešdesu pievedums
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 13:24
Vāveri galvenais, ka manējās neizpirka:-P
Tā mīlīši gatavojam svecītes un citus gaismekļus...
0 0
02/01/2015 13:36
Epriel, Tu kaut kur pie Igaunijas robezas dzivo?
0 0
02/01/2015 13:40
sveces, sērkociņi, pilsētniekiem kāds traus ar ūdeni -vismaz mums, ja nav elektrības, nav apkure un ūdens
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 13:45
Vallet aga... Tu pupsik ciemos taisies?:-P
0 0
02/01/2015 13:45
svecīšu vakars briest
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 13:51
Jāuzlādē telefons;-)
0 0
02/01/2015 13:59
aga ... citādi, ja nu atbrauc pie Tevis ciemos - a Tevi nevar sazvanīt ...
obloms pēc pilnas programmas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

02/01/2015 14:01
V-plēsi. Tās ir tikai atrunas. Ja gribēs kāds kādu satikt, tad bez visa telefona atradīs:)
0 0
02/01/2015 14:05
Nu Beat, nesaki vis ... ja nu cilvēciņš tā ekspromta variantā aiznesas uz otru pasaules malu - un pļurkt ...
Tā jau tik Mazpisānos var pirmajam ciema sunim uzjautāt - kur šeit atrodama tāda-un-tāda
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

02/01/2015 14:07
Klau, tā jau ir reklāma. Tagad visi dosies uz turieni, jo ir garantija, ka neviens viesis nenozudīs.
0 0
02/01/2015 14:09
Izlasi labi uzmanīgi ... nevienā vārda galā neteicu, ka atbilde tiks dabūta ... bet katrs jau tic tam, kam vēlas ticēt
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 14:09
Vāverim viena doma prātā!:-P es naivā tik par to lai var savējos apzvanīt..es savos mazpisānos neko nezinu kur kurš ir:-P
0 0
02/01/2015 14:13
Epriel, Gaujiena Tev tuvuma?
0 0
02/01/2015 14:14
Epriel, kopš kura laika doma par ciemošanos nosodāma būtu?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

02/01/2015 14:18
V-plēsi, Tu šodien tāds hiperaktīvs esi:)
0 0
02/01/2015 14:20
Vnk gatavojos iespējamai hiperpasivitātei pie skala guns
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas