Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 6840
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671095 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
340
341
342
343
344
345
346
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
02/01/2015 17:19
Es ar aplauzos..Aizbraucu uz pastu, a šams ciet..A bet mājaslapā nekadas info, ka būs ciet, un pie duravām arī nekādas info... Iru dusmīga... Diez rīt arī būs ciet, kaut sestdienās jāstrādā???
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
02/01/2015 17:20
besī ārā šitās garās brīvdienas..
0
0
02/01/2015 17:23
Dolce, morāle ir tāda, ka naff ko vētras laikā apkārt pa pastiem jādauzās ... sēdi mājā un adi zeķi
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
02/01/2015 17:25
A man gribās kurpes, kuras izsolē nopirku(piecērt kāju)...
0
0
02/01/2015 17:26
LaPs nāk ar gaidīšan’
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
02/01/2015 17:27
Atgādinu, ka svētdien 4.janvārī tusiņš ar Ixxi Lido... no 12iem!!!
0
0
02/01/2015 17:28
Opā ... skaidrs ... Dolce gribēja ar jaunajām kurpēm paspīdēt
0
0
02/01/2015 17:29
Visi uz Lidiņu gumijniekos
0
0
02/01/2015 17:31
Neponel, kapec onkai nav ieteicams dzert piparmetru teju?
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
02/01/2015 17:34
Pasta darbiniece iemēģinās dolcevitas jaunās kurpes.:-D
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
02/01/2015 17:34
Kur nu ar kurpēm..Tur tiešām garos zvejnieku zābakus vajadzēs..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
02/01/2015 17:36
bet mani sasmīdināja piezīme uz pakas aicinajuma-neielīda pastkastītē... Viņa tiešām stiepa tās kurpes uncerēja iebāzt pa pastkastītes spraugu???
0
0
02/01/2015 17:37
Njā ... Lidiņš tak Daugavmalā ...
es i’ beiKC
Tavā pastanodaļā gan čaklas (ie)bāzējas darbojas ...
0
0
02/01/2015 17:38
Hi, hi... tās būs kādas češkas...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
02/01/2015 17:40
Českas gan nepirku, smukas augstpapēdenes uz mazas platformas..Seksīgas..
0
0
02/01/2015 17:44
Galveinais, lai atsūta to ko pirki ... pastnieces vēlme iedabūt kurpes pastkastē šķiet kā minimums aizdomīga ...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
02/01/2015 17:48
Stūķē iekšā, bet papēži nelien... Vajadzēja noraut papēžus:-D
0
0
02/01/2015 17:55
Meitenes, nekad, dzirdiet, NEKAD ... nesūtiet kurpes uz adresi, kur Epriela par pastnieci piehaltūrē ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
02/01/2015 17:57
Nesūtīšu, uz Smiltenes pusi nesūtīšu..
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
02/01/2015 18:05
Ziņoju, ka Vāveris traucē maniem nodomiem.:-D
Nu gan sāk pūst kā nelabais.
0
0
1
...
340
341
342
343
344
345
346
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu