Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6840

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671095 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 17:19
Es ar aplauzos..Aizbraucu uz pastu, a šams ciet..A bet mājaslapā nekadas info, ka būs ciet, un pie duravām arī nekādas info... Iru dusmīga... Diez rīt arī būs ciet, kaut sestdienās jāstrādā???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 17:20
besī ārā šitās garās brīvdienas..
0 0
02/01/2015 17:23
Dolce, morāle ir tāda, ka naff ko vētras laikā apkārt pa pastiem jādauzās ... sēdi mājā un adi zeķi
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 17:25
A man gribās kurpes, kuras izsolē nopirku(piecērt kāju)...
0 0
02/01/2015 17:26
LaPs nāk ar gaidīšan’
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 17:27
Atgādinu, ka svētdien 4.janvārī tusiņš ar Ixxi Lido... no 12iem!!!
0 0
02/01/2015 17:28
Opā ... skaidrs ... Dolce gribēja ar jaunajām kurpēm paspīdēt
0 0
02/01/2015 17:29
Visi uz Lidiņu gumijniekos
0 0
02/01/2015 17:31
Neponel, kapec onkai nav ieteicams dzert piparmetru teju?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 17:34
Pasta darbiniece iemēģinās dolcevitas jaunās kurpes.:-D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 17:34
Kur nu ar kurpēm..Tur tiešām garos zvejnieku zābakus vajadzēs..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 17:36
bet mani sasmīdināja piezīme uz pakas aicinajuma-neielīda pastkastītē... Viņa tiešām stiepa tās kurpes uncerēja iebāzt pa pastkastītes spraugu???
0 0
02/01/2015 17:37
Njā ... Lidiņš tak Daugavmalā ...  

es i’ beiKC  
Tavā pastanodaļā gan čaklas (ie)bāzējas darbojas ...
0 0
02/01/2015 17:38
Hi, hi... tās būs kādas češkas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 17:40
Českas gan nepirku, smukas augstpapēdenes uz mazas platformas..Seksīgas..
0 0
02/01/2015 17:44
Galveinais, lai atsūta to ko pirki ... pastnieces vēlme iedabūt kurpes pastkastē šķiet kā minimums aizdomīga ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 17:48
Stūķē iekšā, bet papēži nelien... Vajadzēja noraut papēžus:-D
0 0
02/01/2015 17:55
Meitenes, nekad, dzirdiet, NEKAD ...  nesūtiet kurpes uz adresi, kur Epriela par pastnieci piehaltūrē ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

02/01/2015 17:57
Nesūtīšu, uz Smiltenes pusi nesūtīšu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

02/01/2015 18:05
Ziņoju, ka Vāveris traucē maniem nodomiem.:-D
Nu gan sāk pūst kā nelabais.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas