Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 6880
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671100 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
342
343
344
345
346
347
348
...
1327
02/01/2015 20:24
Rit, nu gan salīdzināji.
0
0
02/01/2015 20:24
Kāpēc nevar salīdzināt?
0
0
02/01/2015 20:24
ir ir, bet Vebers nepārspējams..dont cry for me argentina
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
16375
02/01/2015 20:25
kas kuram tuvāks, ar to salīdzina un mūzika nav tas sliktākais variants.:)))))
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23499
02/01/2015 20:25
Ube, Tu par ko? Vai par neatbilstību vai piederību komponistam?
0
0
02/01/2015 20:28
Kas tad to nezin, ka Vēbers nepārspējams? Bet teksts kaut kāds jocīgs...
"Žēl, ka Latvijā nav mūzikli. Tallinā tie ir... "
Un kas tad TĀDS ir Tallinā?
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23499
02/01/2015 20:29
Tur droši vien biežāk rāda Vēbera mūziklus:)
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23499
02/01/2015 20:31
Ja kas, tad Pūt vējiņi (Lāča) fināla dziesma tagad arī derētu. Vismaz manā dārzā:) Un ja kas, tad no filmas arī.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
02/01/2015 20:31
nu, nu ..Ube..tad man jāprasa-cik latviešu mūziklus tu esi redzējusi..dzirdējusi?
0
0
02/01/2015 20:32
https://www.youtube.com
0
0
02/01/2015 20:33
nu ja Pauls sava laika būtu tur kur Vēbers kas zina???
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
02/01/2015 20:33
..un Latvijā IR mūzikli... senākais Māsa Kerija... skudriņas skrien vēl tagad -tik iedomājoties... tie paši Meža gulbji...
0
0
02/01/2015 20:34
ja es ari iedomajos Masu Keriju..un nesen radija veco Tv ierakstu..
0
0
02/01/2015 20:36
Labi, labi... ir jau kaut kas, ir.
0
0
02/01/2015 20:40
nu ne tikai kaut kas visu laiku tak kaut kas top..un ir..nu tas tik cik es izlasu..
0
0
02/01/2015 20:43
Pēdējais laikam L. Ritmane un A. Legzdiņš "Eslingena". Neesmu gan dzirdējusi.
https://www.youtube.com
0
0
02/01/2015 20:48
Šis arī bija labs.
https://www.youtube.com/watch?v=wNvRjrP2v1I
0
0
02/01/2015 20:50
Vot vot, šis tas...
0
0
02/01/2015 20:57
Sis Burvis tiešām labs!!!
0
0
02/01/2015 20:59
Bet, ube... Vēbers ir Vēbers. Jā, žēl, ka nav dzimis Latvijā...
)
0
0
1
...
342
343
344
345
346
347
348
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu