Un, starp citu, Beata, pie mums neviens Vēbera mūziklus neuzved un neuzvedīs. Pirmkārt, tāpēc, ka mūsu valsts nav spējīga samaksāt autoratlīdzību, otrkārt, tāpēc, ka šos mūziklus nevar iztulkot. Un nevajag salīdzināt nesalīdzināmo, mums tāda komponista kā Vēbers nav, varbūt kādreiz būs, kas zina