Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671104 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
02/01/2015 21:02
Bet Latvijā dzimuši Pauls, Brauns, Liepiņš, Kulakovs
un vēl daži citi komponisti, par kuriem nav jākaunās!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

02/01/2015 21:05
Es arī noskatījos Vēberu Un, starp citu, Beata, pie mums neviens Vēbera mūziklus neuzved un neuzvedīs. Pirmkārt, tāpēc, ka mūsu valsts nav spējīga samaksāt autoratlīdzību, otrkārt, tāpēc, ka šos mūziklus nevar iztulkot. Un nevajag salīdzināt nesalīdzināmo, mums tāda komponista kā Vēbers nav, varbūt kādreiz būs, kas zina
0 0
02/01/2015 21:05
Lācis, Lūsēns, Pūce... :)
0 0
02/01/2015 21:07
Vēbera mūziku biezā slānī var dabūt dzirdēt ierakstos... un nav neiespējami aizbraukt un paskatīties uz Londonu.
0 0
02/01/2015 21:07
afa, tieši tā
0 0
02/01/2015 21:08
Kublinskis, Stabulnieks un Rezņiks!
0 0
02/01/2015 21:19
Kalniņš, Marhilevičs, Maskats:)
0 0
02/01/2015 21:20
Rit, nav jābrauc uz Londonu, teicu jau, ka Tallinā dzīvajā ar var dzirdēt. Iaksti protams ir vispieejamākais...
0 0
02/01/2015 21:20
ar labiem koncertiem pa Tv pedejas dienas tiekam lutināti..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 21:20
..un uz mūsu iedzīvotāju skaitu-tas ir ļoooooooti liels procents... talantīgu komponistu!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

02/01/2015 21:21
Tallinā Vēbera mūzikli? Igauņi uzveduši?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

02/01/2015 21:22
drīzāk jau viesizrādes..
0 0
02/01/2015 21:22
Jā, nell
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

02/01/2015 21:24
Un viņiem bija nauda, ko samaksāt Vēberam? Nu var jau būt, es tiešām nezinu, tāpēc nestrīdēšos.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

02/01/2015 21:25
Nella, vai tad es ko? Visi saprot, ka tas ir finansu jautājums.
Pietika jau ar koru olimpiādi un autoratlīdzībām. Labi, ka mums korī ir puisis, kurš pats raksta mūziku:)
Un man patīk arī mājās DVD klausīties un skatīties.
Pat labāk visu var redzēt. Un, ja ir labi apskaņots viss, tad super sanāk.
Pārliecinājos par to Andre Rieu koncertā. Diezgan žēlīgi bija arēnā to klausīties... pustukšā zālē un pa gabalu.
Mājā ar projektoru uz lielā ekrāna man pat labāk patīk.
0 0
02/01/2015 21:30
Atliek mums uzcelt normālu koncertzāli...
0 0
02/01/2015 21:33
"Kaķi"... Tartu
http://www.estemb.lv/static/ files/046...4_lat_v.pdf

Tur nav vajadzīga koncertzāle.
0 0
02/01/2015 21:37
0 0
02/01/2015 21:38
Klausījos rudenī "Operas spoku". Burvīgi.
0 0
02/01/2015 21:40
Japp. Spoks ir fantasķika ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas