Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6960

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671106 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

03/01/2015 11:40
Dolče aizdiedza pēc kurpītēm :D

mani tā Lina jau sāk tracināt... nu cik tad var ņemties... lai ripo projām uz mēnesi!
0 0
03/01/2015 11:43
Nemīli Tu meitenes ... īpaši jau Līnu ... nu kā tad tā ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 11:44
vispār, dīvains laiks..tikko saulīte spīdēja..un nu atkal melns kā naktī un gāž no debesīm-to ne lietus, to ne sniegs... rrrrrr
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

03/01/2015 11:45
Vāveri man tomēr puiki labāk tīk, bet šitā mamzele ir dikti nešpetna... visu nakti traucēja man gulēt... es šon tipa djorganaja/
0 0
03/01/2015 11:57
/piesien Eprieli pie gultas, lai nedjorgājas un, die’s pas’, sevi neapskādē/
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

03/01/2015 12:04
Vāveri, Tu ko... ni ni ni es tak ar gultu kuhņā neiespraukšos... :D
0 0
03/01/2015 12:06
Un labi ir. Atslodzes diena, poņimaješ
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

03/01/2015 12:12
atslodzes dienā tak čajīti var... paņemaješ, bet kā ar gultu tur ieparkoties. :D
0 0
03/01/2015 12:16
Noliks Tev čajņiku uz tumbočkas pie gultas ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/01/2015 12:34
oho... kas Anksim par bildi!!..nez, nez-kas noticis, ka šitādas pārmaiņas?..laikam iemīlējusies!!
0 0
03/01/2015 12:48
Aksis jau vienmēr šūpojies, te svētā, te grēkā...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

03/01/2015 12:56
Piekrītu - anksai fočene burtiski iespridzina ar klusinātu erotiku :) Prjam acis samiedzas uzčolējot ..nevar vien atrauties :)
0 0
03/01/2015 13:16
paldies par vērtējumu..
nu re es nevaru vien izkirties uz kuru pusi... pavisam svēti laikam tikai 90 gados
bet nu daži tabu ir..
0 0
03/01/2015 13:32
Labāk sliecies uz to grēku, nebūs laika akmeņus mētāt...
0 0
03/01/2015 13:38
grēki arī visādi..grēki un grēciņi ārā kaut kās tipa cīruļputenis..laikam tiešām pavasaris
0 0
03/01/2015 13:43
Nu tā jau cilvēka tipiskā domāšana - man grēciņi, tev grēki.
0 0
03/01/2015 13:47
ne es tikai par sevi..sakara ar grēkiem un grēciņiem
0 0
03/01/2015 13:55
Klau, kompaška ... moš jūs vairāk saprotat no šīs tēmas ...
kas tas vellos par sextaxi, kas tik uzstājīgi un nepārtraukti tur reklamējas (sludekļos)???
vai tiešām tipa ’djošovo i serģito’ alternatīva viesnīcai ziemas laikā domāts būtu?
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

03/01/2015 13:58
Aizved uz mežu, izģērbj un atstāj
0 0
03/01/2015 13:59
sole, izkatas taisās kādu nošaut var 3 x minēt kurš tas ir???
vplesej man nekas tads nereklamējas
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas