Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671079 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
01/01/2015 17:58
boržomi pa dārgu!soda cukurs citronskābe ūdens!ieb everestu ar citronu!
0 0
01/01/2015 18:01
Boržomi nav tikai soda (kaut arī tas ir jamā pamatsastāvs) ...
0 0
01/01/2015 18:04
Boržomā nav citronskābes, tas nu toč!!!
0 0
01/01/2015 18:12
tralla laaaaaaa.vēlreiz.un vsjo vporadki.. labs sākums..ja tā tad gan vērts noticēt tam ticējumam
tagad var uzkost piradzinjus
0 0
01/01/2015 18:15
klau ... a ko diez e-Bete jaunajā gadā šeit manīta naff?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/01/2015 18:16
Bete droši vien vēl guļ!
0 0
01/01/2015 18:16

... Anksa..., Tu par ko... ?
Par kādām tradīcijam?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

01/01/2015 18:16
Laikam pārdancojusies tai Krastmalā...
0 0
01/01/2015 18:17
Anksai bijis sex
0 0
01/01/2015 18:17
Bet Solei nemaz neguļ!
0 0
01/01/2015 18:18
par to, ka kā gads sākas tā viss turpinasies
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

01/01/2015 18:18
sveicam brāļus lietuviešus ar eiro!!!... nu vairs nevajadzēs mainīt naudu, kad braukšu uz Mažeiku tirgu!
0 0
01/01/2015 18:19
Ube., Tu laikam gaišreģe...,
pasaulē jābūt balanss...,
es šodien bez seksa!
0 0
01/01/2015 18:19
afa
0 0
01/01/2015 18:20
... nu iešu uzpīpēt...
0 0
01/01/2015 18:21
Jā jā mērenība it visā.
0 0
01/01/2015 18:21
par manu plaušu a uzvelc!
0 0
01/01/2015 18:23
rīt uz darbu. tāpēc šodien miers miers miers.un pēdējie dzirkstošie malki dienas garumā.
0 0
01/01/2015 18:26
Salūta dēļ gan varēja uz Krastmalu neplēst... tāda migla-mierīgi varēja atcelt. tagad sanācis, ka sacīt- velti izmesta nauda miglā.
0 0
01/01/2015 18:26
nu tikko jau pa teļevizor Usakovs taisnojas..tiešam nauda miglā
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas