Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 6720
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671079 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
334
335
336
337
338
339
340
...
1327
01/01/2015 17:58
boržomi pa dārgu!soda cukurs citronskābe ūdens!ieb everestu ar citronu!
0
0
01/01/2015 18:01
Boržomi nav tikai soda (kaut arī tas ir jamā pamatsastāvs) ...
0
0
01/01/2015 18:04
Boržomā nav citronskābes, tas nu toč!!!
0
0
01/01/2015 18:12
tralla laaaaaaa.vēlreiz.un vsjo vporadki..
labs sākums..ja tā tad gan vērts noticēt tam ticējumam
tagad var uzkost piradzinjus
0
0
01/01/2015 18:15
klau ... a ko diez e-Bete jaunajā gadā šeit manīta naff?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
01/01/2015 18:16
Bete droši vien vēl guļ!
0
0
01/01/2015 18:16
... Anksa..., Tu par ko... ?
Par kādām tradīcijam?
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23498
01/01/2015 18:16
Laikam pārdancojusies tai Krastmalā...
0
0
01/01/2015 18:17
Anksai bijis sex
0
0
01/01/2015 18:17
Bet Solei nemaz neguļ!
0
0
01/01/2015 18:18
par to, ka kā gads sākas tā viss turpinasies
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
01/01/2015 18:18
sveicam brāļus lietuviešus ar eiro!!!... nu vairs nevajadzēs mainīt naudu, kad braukšu uz Mažeiku tirgu!
0
0
01/01/2015 18:19
Ube., Tu laikam gaišreģe...,
pasaulē jābūt balanss...,
es šodien bez seksa!
0
0
01/01/2015 18:19
afa
0
0
01/01/2015 18:20
... nu iešu uzpīpēt...
0
0
01/01/2015 18:21
Jā jā mērenība it visā.
0
0
01/01/2015 18:21
par manu plaušu a uzvelc!
0
0
01/01/2015 18:23
rīt uz darbu. tāpēc šodien miers miers miers.un pēdējie dzirkstošie malki dienas garumā.
0
0
01/01/2015 18:26
Salūta dēļ gan varēja uz Krastmalu neplēst... tāda migla-mierīgi varēja atcelt. tagad sanācis, ka sacīt- velti izmesta nauda miglā.
0
0
01/01/2015 18:26
nu tikko jau pa teļevizor Usakovs taisnojas..tiešam nauda miglā
0
0
1
...
334
335
336
337
338
339
340
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu