Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6600

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671075 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

01/01/2015 10:42
Nu ta labrīt jaunajā gadā.;-)
0 0
01/01/2015 10:54
Labrīt, laiskajā pirmajā.
0 0
01/01/2015 10:55
Jautrība turinās :) Arī šajā gadā :)
0 0
01/01/2015 10:57
kā Tur Riga bija ar salūtu??pa Tv izkatijas, ka neko redzēt nevareja..tik migla brižiem kaut kā iekrāsojas
0 0
01/01/2015 11:01
Man likās OK. Nez...
0 0
01/01/2015 11:02
Man ir problēmas.
Naff kas bārdu nodzen :P
0 0
01/01/2015 11:12
Anksa, nezinu īsti, kā bija centrā,
bet Vecmīlgrāvī dikti ’’bliezā’,
i ne pa jokam, vismaz pusstundu!!!
0 0
01/01/2015 11:12
afa bliez ta blieza, to var saprast pēc traumatisma..un vai redzet vareja..??
0 0
01/01/2015 11:18
Es lūrēj’ no 9-tā stāva Rinužkalnā, izskatījās dikti jauki,
bet pēc minūtēm 20, jau apnika un gāju telpās, meitukus dancināt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 11:39
Labrīt... kā tur bija?kā pavadīsi pirmo jaungada dienu, tā visu gadiņu... tā ka, ja negrib visu gadu katru dienu dzīt bārdu, tad ij nevajag meklēt bārddzini...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

01/01/2015 11:40
Labrīt... kā tur bija?kā pavadīsi pirmo jaungada dienu, tā visu gadiņu... tā ka, ja negrib visu gadu katru dienu dzīt bārdu, tad ij nevajag meklēt bārddzini...
0 0
01/01/2015 11:43
dolče tā tāpat nav taisniba var sagaidit absoluti mierigi un būt trauksmains nemierīgs gads..un otrādi..
pārbaudits
0 0
01/01/2015 11:54
Bārda bij’ aizdzīta jau vecgadā..., bet krekls apvikās ’’ačgārni’’ tik no rīta..., ko ta tas nozīmē?
0 0
01/01/2015 11:55
neko, tikai to, ka krekls tā uzvikās
man fona iet 1981.gada Mikrafons ..dusi man uz pleca dusi..un tās pričenes.
0 0
01/01/2015 12:05
Aga..., arī mazliet to koncertu klausos...,
Anksa, mēs paliekam jau gikti tuvi, tik krekls joprojam ’ačgarni/.
0 0
01/01/2015 12:06
o ekrans balts un neparasts...
0 0
01/01/2015 12:07
Jap, man ar šis fonā...
0 0
01/01/2015 12:08
feini )mazliet nostalģiski... visi tadi jauni..ar ūsām
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

01/01/2015 12:13
Sveicināti, mīlīši, Jaunajā gadā! Afi, neslikti Tev gads iesācies labi ka vispār kreklu esi atradis visādi varēja gadīties tās meitenes dancinot ...
Šī gada pirmajā dienā Solvitas svin vārda dienu , varbūt pa vienai🍷 par šo skaisto vārdiņu !
0 0
01/01/2015 12:13
Meitenes..., es arī ar jums un Kukuvasu bariņā!!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas