Labrīt... kā tur bija?kā pavadīsi pirmo jaungada dienu, tā visu gadiņu... tā ka, ja negrib visu gadu katru dienu dzīt bārdu, tad ij nevajag meklēt bārddzini...
Labrīt... kā tur bija?kā pavadīsi pirmo jaungada dienu, tā visu gadiņu... tā ka, ja negrib visu gadu katru dienu dzīt bārdu, tad ij nevajag meklēt bārddzini...
00
01/01/2015 11:43
dolče tā tāpat nav taisniba var sagaidit absoluti mierigi un būt trauksmains nemierīgs gads..un otrādi.. pārbaudits
00
01/01/2015 11:54
Bārda bij’ aizdzīta jau vecgadā..., bet krekls apvikās ’’ačgārni’’ tik no rīta..., ko ta tas nozīmē?
00
01/01/2015 11:55
neko, tikai to, ka krekls tā uzvikās man fona iet 1981.gada Mikrafons ..dusi man uz pleca dusi..un tās pričenes.
00
01/01/2015 12:05
Aga..., arī mazliet to koncertu klausos..., Anksa, mēs paliekam jau gikti tuvi, tik krekls joprojam ’ačgarni/.
00
01/01/2015 12:06
o ekrans balts un neparasts...
00
01/01/2015 12:07
Jap, man ar šis fonā...
00
01/01/2015 12:08
feini )mazliet nostalģiski... visi tadi jauni..ar ūsām
Sveicināti, mīlīši, Jaunajā gadā! Afi, neslikti Tev gads iesācies labi ka vispār kreklu esi atradis visādi varēja gadīties tās meitenes dancinot ... Šī gada pirmajā dienā Solvitas svin vārda dienu , varbūt pa vienai🍷 par šo skaisto vārdiņu !