Pats vainīgs! Tad nu paliec gribot... tos pīrādziņus, protams!
00
31/12/2014 21:03
nu bet kas vel tads īpass butu jadara?? vēders pieests..jaunatne pavadita uz saviem pasākumiem.. pa teljevizor gada apskati un Ipoļits... ne nu var jau 12 stundas skriet un tāda veida sagaidit.(tikko tadu sižetu rādija)
00
31/12/2014 21:04
A es labāk nemaz negribu. Negribēt esot vēl nekaitīgāk, nekā gribēt - nepastāv risks palikt gribot