Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671074 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 20:59
Fleriņ, svinēšana jau notiek pilnā sparā! Katram sava, protams
0 0
31/12/2014 20:59
flēr... tev stunda laika
0 0
31/12/2014 21:00
man ari tepat labi un sikti.. )nekur neies..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

31/12/2014 21:00
Tagad jau moderni svinās, ar vienu aci datorā:)))
0 0
31/12/2014 21:01
Nikij - es ir vecs, slinks un izlaidies -plēsis ...
ja tie pīrādziņi paši pie manis atripotu, tad vēl kaut kā, bet savādāk ...
0 0
31/12/2014 21:02
kalaboki)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 21:02
Pats vainīgs!  Tad nu paliec gribot... tos pīrādziņus, protams!
0 0
31/12/2014 21:03
nu bet kas vel tads īpass butu jadara?? vēders pieests..jaunatne pavadita uz saviem pasākumiem..
pa teljevizor gada apskati un Ipoļits...
ne nu var jau 12 stundas skriet un tāda veida sagaidit.(tikko tadu sižetu rādija)
0 0
31/12/2014 21:04
A es labāk nemaz negribu.
Negribēt esot vēl nekaitīgāk, nekā gribēt - nepastāv risks palikt gribot
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

31/12/2014 21:04
VP... a ja pīrādziņu vietā atripošu es???
Esmu mīksta, pufīga, smaržīga ar pipariņu un speķīti:)))
0 0
31/12/2014 21:05
negribi?... nevajag?..v/esā mierā nogriež vāveram asti... nu? ko?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 21:06
Uz to arī saskandinam!  Lai V-plesim vienmēr nemaz negribas, jo tad nebūs jāpaliek gribot
0 0
31/12/2014 21:08
Un kur skatās dzīvnieku aizsardzības biedrības!!!

Flēriņ - Tu jau gana ņammīgs kolobokiņš ...
0 0
31/12/2014 21:09
Nikij,
Papriekš ielējusi arī pārējiem būtu ...
0 0
31/12/2014 21:10
..braukšu pa zaķi..vai pa vāveri... att/a
0 0
31/12/2014 21:11
drīzāk - pa smuku zaķi ar slapju vāveri. Divi vienā. 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 21:16
Elizbet, uzvedies rātni un nedzer aukstu šampi tieši no kakliņa
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 258

31/12/2014 21:19
V-plesi, vai ta nu tavi neizsīkstošie ķiršu balzāma krājumi jau ir tai stadijā - iztukšīts?  Salejam katrs savā glāzē un saskandinām!
0 0
31/12/2014 21:20
Visām labām lietām pienāk reiz gals ...
0 0
31/12/2014 22:01
Kam ta jau gals?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas