Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6500

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671070 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 16:29
man ir kad koka kreliltes gan koka krustiņš.. bet maz ticams, ka apkarināšos
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

31/12/2014 17:40
Vispār jau mīklasrullis ieņem trešo vietu zināmā pielietojumā. Pirmajā vietā ir gludeklis, otro dala lietussargs un panna, vēlams karstā veidā.
Palasījos dienas raksturojumu, un sapratu, ka vienu punktu esmu izpildījusi, to kurā minēts, ka jāsapērkas.
0 0
31/12/2014 17:42
sadiste ...
0 0
31/12/2014 17:43
Es gan nekaujos...   Tik bučājos
0 0
31/12/2014 17:46
Lai jau nu veicās, tai zaļi-zilās koka Kazas gadā!

Frīna...,
bet ar pannu(karstu),
vai gludekli(pat ja vēsu),
tas tak nav humāni!!!
0 0
31/12/2014 17:47
Sabūčās arī Ubi!
Čmoks uz vaiga!!!

Laimīgu Jauno gadu!!!
0 0
31/12/2014 17:47
Afīt, Tev arī čmok, čmok
0 0
31/12/2014 17:51
Ube... nu jau kūstu..,
bet tas raksturs tomēr dzen doties ielās...,
nu jau pēc kādas stundas jāpošās ceļā!!!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

31/12/2014 17:52
A man nav paareejie.. ir tikai viens.. ruupiigi pieskatiits un lietots.. kaa ta Olim taa veicas, ka ir veel paareejie...
0 0
31/12/2014 17:54
Silvaana, laikam reti manīta..., ta tiktu pie vairākiem!
0 0
31/12/2014 18:02
..nu, es jau ar pie tiem afīša dēlīšiem piedomāju, gadījās tā pavairāk nāsī ievilkt)))... vot koka karoti gribētu)... a nav)
0 0
31/12/2014 18:02
vispār jau liels paldies, meistaram)))
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

31/12/2014 18:02
Afi, katru reizi, kad garaam braucu, taa i iedomaajos.."vajadzeetu iebraukt", bet kkaa kaja nenokaapj no pedaalja..
0 0
31/12/2014 18:08
silvuc, tu token reti parādies, nu iespļauj te tak kādu tekstu vairāk)))
0 0
31/12/2014 18:10
ube... neticēsi, nopirku desu par 12e/kg... nu protams, ka ne kilogramu, bet krasta meitenēm zacene būs))))
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 13337

31/12/2014 18:10
Oli aij.. man kaut kaa .. nesanaak.. nerunaajas te.. bet vienalga bucha tev
0 0
31/12/2014 18:13
krasta meitenēm

izklausās labi ...
0 0
31/12/2014 18:15
Varones. Kad dzīvoju krastam blakus, tad gāju, tagat gan mājās, siltumiņā, pie galda... komforts zinies.
0 0
31/12/2014 18:15
..Silvaan.., ja jau garāmbraucot,
ta var iebraukt arī pēc kāda oškoka dēlīša,
tie tak varētu būt arī saimniecība noderīgi!
0 0
31/12/2014 18:16
vai kādai nav tads mazs termosiņs kafijai? citādi te biedē ar aukstu un netīkamu laiku... ka nenosalst tās krastmalietes.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas