termosiņš man token nav... diži auksts jau ārā nav, bet tāds slapdranķīgs...
00
31/12/2014 18:18
... es arī kādubrīd dzīvoju apmeram 150 metrus no jūras(līča)..., kas tur īpašs, Jūrmalniekus biežāk atpazina pēc diezgan bālas(aristokrātiskas) ādas krāsas!!!
nu ja... viss tā lēnām kūst... bleeeee, af, tu tak nepipo))))))))))
00
31/12/2014 18:21
ko ta tai termosa lies? siltu šņabi a?
00
31/12/2014 18:22
kofe... vai buldurjānu tējiņ...
00
31/12/2014 18:26
Elizabet’..., nu jau mazliet ’’ieravu’’, tāpēc arī uzpīpēju(kā jau ’’brīvdienu’’ pīpmanis)!
00
31/12/2014 18:30
o reku viens vecis vismaz bildee Afanana kad sekso tu zekes velc nost a?
00
31/12/2014 18:30
aaaa, nu ja..brīvdiena tak)))..un ja visi striķi trūkst, pievienojies KRASTAM)
00
31/12/2014 18:33
Par tām zeķēm, labs jautājums..., ja viss pārējais ir nost, ta neredzu iemesla zeķes saglabāt. bet citubrīd novilkt tikai zeķes būtu pavisam muļķīgi...
Afīt, nu statistika ir nepielūdzama. Ja runājam par mani, tad es izmantoju citas, labāk nereklamējamas metodes. Fraise, man ir termosiņš, varu aizlienēt.
00
31/12/2014 18:38
frīn... a tu ko darīs... meiteņiem bučas dzīvajā nedos?