Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 6520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671071 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
31/12/2014 18:16
paldies, silvuc)
0 0
31/12/2014 18:17
termosiņš man token nav... diži auksts jau ārā nav, bet tāds slapdranķīgs...
0 0
31/12/2014 18:18
... es arī kādubrīd dzīvoju apmeram 150 metrus no jūras(līča)...,
 kas tur īpašs, Jūrmalniekus biežāk atpazina pēc diezgan bālas(aristokrātiskas) ādas krāsas!!!
0 0
31/12/2014 18:19
Elizabet, nupat biju izgajis uzpipēt..., tiešām silti!
0 0
31/12/2014 18:20
nu ja... viss tā lēnām kūst... bleeeee, af, tu tak nepipo))))))))))
0 0
31/12/2014 18:21
ko ta tai termosa lies? siltu šņabi a?
0 0
31/12/2014 18:22
kofe... vai buldurjānu tējiņ...
0 0
31/12/2014 18:26
Elizabet’..., nu jau mazliet ’’ieravu’’,
tāpēc arī uzpīpēju(kā jau ’’brīvdienu’’ pīpmanis)!
0 0
31/12/2014 18:30
o reku viens vecis vismaz bildee
Afanana kad sekso tu zekes velc nost a?
0 0
31/12/2014 18:30
aaaa, nu ja..brīvdiena tak)))..un ja visi striķi trūkst, pievienojies KRASTAM)
0 0
31/12/2014 18:33
Par tām zeķēm, labs jautājums...,
ja viss pārējais ir nost, ta neredzu iemesla zeķes saglabāt.
bet citubrīd novilkt tikai zeķes būtu pavisam muļķīgi...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

31/12/2014 18:36
Afīt, nu statistika ir nepielūdzama.
Ja runājam par mani, tad es izmantoju citas, labāk nereklamējamas metodes. Fraise, man ir termosiņš, varu aizlienēt.
0 0
31/12/2014 18:38
frīn... a tu ko darīs... meiteņiem bučas dzīvajā nedos?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

31/12/2014 18:40
E-betiņ, es šovakar tā rātni pa māju, bet Lidiņā gan varu sadot bučas dzīvajā. Labāk vēlāk, bet no sirC!
0 0
31/12/2014 18:42
Lidiņā būs dzīvās bučas
0 0
31/12/2014 18:45
tas gan..eh, cik tā ube ilgi nav redzēta... jāiet uzēst((
0 0
31/12/2014 18:45
teletūbiji
0 0
31/12/2014 18:46
Elizb, gatavo vaigus
0 0
31/12/2014 18:50
uzliek zilo mālu masku, lai ievelkas...
0 0
31/12/2014 18:53
Ko nu tik kautri...,
fiksi dušā un gatavo visus!
Ja jau bučos, tad pa riktīgam!!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas